Jump to content
IGNORED

Премер / Брод / Бетон 2018 / 2019


Recommended Posts

  • Replies 904
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    148

  • John Coltrane

    72

  • Moća

    71

  • malkin

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Reprezentativna pauza je, hvala Bobu, iza nas, a nova runda borbe u potpalublju se očekuje sa nestrpljenjem... Nadam se da će narednih par nedelja doneti malo više radosti u moj Fantasy život, a za početak bi brat Mitar mogao da me prijatno iznenadi u Cardiffu... Sledeći protivnik je Meraklije UCFC, sa kojim mi sledi iscrpljujući duel u derbiju sredine tabele... 87420ddae016f0684e234ce343f79599.jpg

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

Ок, кренуо је апдејт, време је да признам какав сам дебилизам направио пре две недеље. :isuse:

 

Кликтао сам нешто по тиму и комбиновао проверавајући да ли могу да вратим Салаха, Де Брујнеа и Мендија ако из тима избацим Кејна, Моуру и Трипијеа након утакмице са Вест Хемом, а онда сам у пола свега тога потпуно несвесно потврдио део промена и мртав-’ладан потврдио довођење јебеног Марија који игра против Њукасла у гостима и повређеног Де Брујнеа.  Излете Кејн кога сам хтео за капитена против Вест Хема. Бар да сам Трипијеа избацио, него ми дебил остао и сада је на клупи. Размишљао сам се да звекнем вајлд кард, али сам онда провалио да ми противник ионако има Марија, а и да ми је ово коло отишло у курац и да је глупо да због њега потрошим дивљу карту коју сам планирао за следеће. 

 

Јебига. Пазите се људи.

 

clumsy-best-man-epic-fail-in-an-wedding. 

 

Честитке цењеном противнику. :cry:

Link to comment

Bogom brate i prijatelju Prsline, naš duel u ovom kolu će odlučiti tekma između Spursa i ovih tvojih. Jedine suštinski bitne razlike između naših postavkitm su Mitrara vs Arnautara odnosno KDB vs Gylfi. Realno očekujem da vas Spursi nakantaju a brat Arnaut omaši par zicera, pa će onda Gylfi morati da nadoknadi onaj jedan gol koji će Mitar sigurno da zalila.

 

Shodno tome, izvoli svoj buket.

Link to comment

Ja ne znam sta sad da kazem. Sinoc sam namestio tim i stavio Kuna za kapitena. Mitrovica u spic itd. Sad vidim Azar kapiten a Mitrovic na klupi. Mitrovic ne bi mogao da bude na klupi jer je kupljen umesto Zahe koji je bio u prvih 11. Jel mogu nekako da proverim kad mi je vrsena zadnja promena? Sumnjam da me neko zajebava i sjebava mi tim.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Kako bih pruzio podrsku Ruxinu, uzmem danas Sterlinga umesto Salaha i dam mu traku. Naravno, uz jos 4 poena minusa.
Sta reci... Ruxine izdrzi

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Link to comment
4 hours ago, Moća said:

Ja ne znam sta sad da kazem. Sinoc sam namestio tim i stavio Kuna za kapitena. Mitrovica u spic itd. Sad vidim Azar kapiten a Mitrovic na klupi. Mitrovic ne bi mogao da bude na klupi jer je kupljen umesto Zahe koji je bio u prvih 11. Jel mogu nekako da proverim kad mi je vrsena zadnja promena? Sumnjam da me neko zajebava i sjebava mi tim.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

jbt Moćo niko ti izgleda ne veruje osim mene :sad:

Edited by malkin
Link to comment

Убиће ме Фантази једном. 

 

Знате како сам грешком довео Де Брујне и Марија уместо Моуре и Кејна за -4? 

 

Де Брујне са клупе 1 бод, Мари повреда после 15 минута и 1 бод. Са -4 долазим на садашњих 37 бодова.

 

Да су остала она два балвана, имао бих 3+2 од њих, плус 4 јер нисам отишао у минус. Укупно 44. Знам, казаћете "Хтео си Кејна за капитена". Добро, то је 38 ако склоним Агуера и још 2 од Кејна за 40.

 

Што сада рачунам ове глупости? Па јер ми је Редоран пре вечерашње утакмице бежао три бода и има играча више. Јебеног Белерина. Сада ми је на бод, има 38.

 

Да нисам грешком потврдио трансфере које нисам хтео да направим победио бих за два бода, овако губим за два бода.

 

Умрећу, јебеш ми све.

Edited by Прслин
Link to comment

Ух, добро је. Белерин асистенција. Преживећу.

 

Губим наравно, али човечански, а не оно лудило. :nobles:

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...