Jump to content
IGNORED

Премер / Брод / Бетон 2018 / 2019


Recommended Posts

  • Replies 904
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    148

  • John Coltrane

    72

  • Moća

    71

  • malkin

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 9.11.2018. at 0:28, Svarog said:

Prsline, budi nežan, neću biti online za praznike, odoh u planinu, tim sam neki namestio al verovatno to ničemu neće valjati. Jedino mogu da se uzdam u to da ćeš nešto da izprslinuješ ono tvoje pa da se sam samoupucaš u nogu. Al nije mi neka nada, iskreno.

 

Био сам нежан. Ништа ниси осетио, само си полако утонуо у сан. 

Link to comment
23 minutes ago, Moća said:

Nereseno Tolo nesreco. Alonsova dva bonusa ti donela to posto ja imam -4 zbog transfera.

 

Izvukla sam se onda, kad sam gledala nije jos bilo bonusa, i izgledalo je kao da ce Alonso dobiti samo 1. Al’ da dobijes 5 bonusa za ovu dvojicu, a ja nista za Holebasa juce... :isuse:

Link to comment
 
Izvukla sam se onda, kad sam gledala nije jos bilo bonusa, i izgledalo je kao da ce Alonso dobiti samo 1. Al’ da dobijes 5 bonusa za ovu dvojicu, a ja nista za Holebasa juce... :isuse:
Pa bonuse uvek mozes da pogledas dole gde je spisak utakmica, ne moras da cekas da zvanicno izadju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, Moća said:

Pa bonuse uvek mozes da pogledas dole gde je spisak utakmica, ne moras da cekas da zvanicno izadju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Ma znam, nego se nekad pomeraju za koji poen tu dole sve dok zvanicno ne izadju. Alonso je skakao izmedju 1 i 2 poena. 

Link to comment

Провалио сам који је једини начин да победим. Потребно је само да имам највише бодова у лиги у том колу и ето. Не знам како ми раније то није пало на памет.

Link to comment
13 hours ago, Прслин said:

Провалио сам који је једини начин да победим. Потребно је само да имам највише бодова у лиги у том колу и ето. Не знам како ми раније то није пало на памет.

 

prost plan. samo treba razraditi par detalja.

 

d357458b4c1be1917370122566e91df9.png

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...