Jump to content
IGNORED

Премер / Брод / Бетон 2018 / 2019


Recommended Posts

Обарамо рекорде, крећемо никада раније у модерној историји! :kecman:

 

Досадашњи шампиони:

 

2017/18

Calavera (PPPremier League, classic)

Тolaa (Championshippp)

Risan (Бетон)

 

2016/17

Gylfi Pleasure (classic, Kуппп) 

Соколовићи (Премијер)

Spelinea (Брод)

25. мај (Бетон)

 

2015/16

Timmi (Премијер)

Ruxin (Брод)

Пролуп (Лига 1)


2014/15
Timmi (Premer™, classic, Куппп, 1. у Србији и 17. overall  :Hail:)
Calavera (Брод)
Gylfi Pleasure (1 Лига)

2013/14:
Lezilebovic (PPPremier)
Muriel Heslop (classic)
Malkin (Брод)
leteci magarci (Куппп)

2012/13:
Sokolovici ManUTD (PPPremier, classic)

2011/12:
LeBron (h2h)
Прслин (classic)

2010/11:
Cartman (h2h)
Fei (classic)

2009/10:
Tom Hagen (h2h)
? (classic)

2008/09:
- (није постојао h2h, ја сам направио први следеће сезоне)
Bloom био други у класику, нема података ко је био први што не чуди јер цео топик има 2 (две) стране.

Погађалица:

2017/18 Sam Spade

2016/17 Gylfi Pleasure

2015/16 Gylfi Pleasure

2013/14 Fei

2012/13 Tolaa
2011/12 LeBron
2010/11 Fei
2009/10 Sam Spade

 

 

Oвосезонске лиге:

 

ПРЕМЕР

 

1. King City Calavera

2. Металлург Шеффилд malkin

3. Liverpuldjanitm

4. 110% Ruxin

5. Pokusni Kunici

6. Trotters Inc

7. Petoletka Sam Spade 5

8. Topolice UTD 6

9. Bobi wan kenobi ubibobi

10. EON 7

11. Argentina Utd

12. Deleted Timmi

13. leteci magarci muslin

14. Jako do samog krajatm

15. Čuvari Tradicije

16. Misirke Tolaa 

17. Sekretarovi slepci sekretar 5

18. Pantelia stars pantelia 

19. Miami Heat Fei 

20. FC Ronin 

 

БРОД

 

1. Beatles spelinea 

2. Sokolovici UTD 

3. Lezilebovic Utd

4. Buljarica Brothers

5. Free for Andjus Dziber Roos 

6. FC Utd of MADCHESTER Manc 

7. Terrible Muriel Muriel Heslop 

8. No Totti no party Crtam Orasi 5

9. Ultimo Beer Centre 

10. muffinтм cvrlle 

11. neugodan rival Clever Bastard 

12. Meraklije UCFC 7

13. Lic Gar Nirung 

14. Mean Machine 

15. 25. maj 

16. Midsomer United San Epifanio 

17. ФК West Ham Прслин 

18. Ejderhalar Redoran 

19. Flautaši Djipalo Junuz 5

20. OFK Poljanche Dejan Svarog 

 

БЕТОН

 

1. Risan

2. djubretari 

3. Prolup 

4. Pustinjske Lisice Azdaja

5. Cevap

6. rfk_ppp 8

7. Mun Utd 

8. Dabogda crko RnR 

9. Црвени ђаволи 

10. Morževi Junajted 5

11.  Moustache UTD 

12. FC Gorgonzole 

13. Limanac United 

14. Шумадијски Ништаци 5

15. PFC Jagodina 5

16. xd 

17 jiraiya Chiba Bachi 31

18. Surdilovic LTD 5, 6, 5

19. Arsenalizacija Arle 7, 11

20. fcb12 6, 6, 24

 

Бројеви иза имена клубова означавају серије изнад 4 утакмице заредом у којима ти клубови нису вршили измене. Изабрао сам да обележавам само серије дуже од 4 јер ми се учинило да би неко могао да чека два кола да скупи две измене, а онда да звекне дивљу карту и следеће коло ништа да не мења. То су четири, све дуже од тога сам обележио. Извукли су се они што нису играли по три, четири утакмице више пута у сезони (има их у Бетону), а приметио сам и две групе ових са паузама од 5-6 утакмица: једни су батаљивали у фебруару, а други у поледњих 5-6 утакмица. 

 

Проблем је, дакле, изражен само у Бетону што је и логично. Део људи је улетео јер сам их вукао за руку, упозоравали су да нису неки играчи и тако то. Ви што остајете доле се договорите како ћете према томе да се поставите следеће године: да ли ћете да зовете људе који ће вероватно да батале како бисте имали лигу од 20 играча или ћете имати мању лигу са активнијим играчима. Ваш избор свакако. Још једна ствар: Рисан мора да се региструје на форум ако хоће да игра Бетон у овој сезони.

 

До сада је Фантази кретао око 10. јула. Сада почиње одбројавање које ће ове године да иде брже због Светског првенства...  мало брже.  

 

giphy.gif

Link to comment
  • Replies 904
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    148

  • John Coltrane

    72

  • Moća

    71

  • malkin

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rsline, piši me da sam osvojio pogađalicu.

 

Što se tiče nevršenja izmena, nisam bio neaktivan, nego sam bio ubeđen da imam najbolji tim koji samo što nije proradio.

Link to comment

Извини што те нисам уписао. Јавио ми је Феи да си победио, али је већ истекао рок за едитовање. Замолио сам сада Модерацију да те дода и да пинују топик. 

 

Што се неактивности тиче, јасно је да овај систем од пет или више кола у којима нема измена није најбољи али ето нека послужи као повод за разговор. Када бисмо баш желели да видимо ко је активан, а ко није сигурно бисмо морали да прелгедамо и ко је искорисито све џокере, јер је већи сигнал да је неко незаинтересован за игру ако не одигра бенч буст или троструког капитена него да ли је вршио измене пошто је могуће да - као и ти, уосталом - није имао потребе да врши измене. 

 

Мислим да је неактивност тимова реалан проблем само у Бетону где уз тимове које су имали серију од по 20 и нешто неактивних кола има доста и оних који су имали по три-четири кола паузе бар пет-шест пута у сезони, што је овде остало незабележено. Остале лиге су далеко активније, што је и логично. Не знам ко ће следеће године да се брине о Бетону (најбоље неко ко је активан и на топику), али он ће морати да донесе неке одлуке које ће пресећи или причу о неактивности или учешће неактивних тимова. 

Link to comment

Kod mene je miks ubedjenosti da imam kul tim i cekanje poslednjeg trenutka da izmenim tim. Mada nisi primetio da sam u sred te moje serije kad nisam menjao po jednog igraca, odradio WC :dry:

 

Ja ne volim da idem u minus, tako da radije necu da potrosim izmenu ako ne mogu nista pametno da uklopim nego sto cu da posto poto odradim izmene. 

 

 

Link to comment

Написао сам да је могуће да је неко користио дивљу карту усред такве серије, али ми је било довољно лудило што сам кликтао на шездесет тимова и за сваког бројао неизвршене трансфере - да сам још гледао ко је када користио две дивље карте, имали бисте основ да ме сместите у лудницу. :)

Link to comment
1 hour ago, Прслин said:

Написао сам да је могуће да је неко користио дивљу карту усред такве серије, али ми је било довољно лудило што сам кликтао на шездесет тимова и за сваког бројао неизвршене трансфере - да сам још гледао ко је када користио две дивље карте, имали бисте основ да ме сместите у лудницу. :)

 

:blink: :mellow: :ph34r: Mislim da iovako imamo osnova. 

Link to comment
2 hours ago, adasevic said:

Kod mene je miks ubedjenosti da imam kul tim i cekanje poslednjeg trenutka da izmenim tim. Mada nisi primetio da sam u sred te moje serije kad nisam menjao po jednog igraca, odradio WC :dry:

 

Ja ne volim da idem u minus, tako da radije necu da potrosim izmenu ako ne mogu nista pametno da uklopim nego sto cu da posto poto odradim izmene. 

 

ne moraš da ideš u minus, ali bitno je da se prave redovno transferi, zbog promene cena. ako si neodlučan sa transferima za čas te pregaze cene i kasnije ne možeš da uklopiš  igrača koga si mogao prošle nedelje i onda ti domino efekat sjebe ceo tim  :dry:

Link to comment

Sta ja znam. Meni generalno nikad nije zafalilo 0.1 ili 0.2 za ono sto sam hteo. Il mi fali 3-4 il imam koliko mi treba :laugh:

 

Jesi ti u pravu da brzim izmenama mozes da zaradis, ali meni se obicno desi da kad napravim brzu izmenu igrac koga sam doveo dozivi neki peh i preskoci naredno kolo... tako da sam strateski odustao od zarade na osnovu pravovremenih izmena... 

 

Link to comment
2 hours ago, Tolaa said:

 

:blink: :mellow: :ph34r: Mislim da iovako imamo osnova. 

 

Да, али за отворено одељење где ћу имати приступ нету и, самим тим, фантазију. 

 

tenor.gif?itemid=7723689

Link to comment
  • radisa pinned this topic
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...