Jump to content
IGNORED

Prezentacije, alati, iskustva


אַף אֶחָד

Recommended Posts

On 11.5.2019. at 4:26, beyoncé said:

kako da ubacim samo prvih 15 sec youtube videa u powerpoint?

posle par tutorijala sa neta konačno je uspelo da se pojavi title frame, al kaže flash-embedded videos are no longer supported but you can still watch this video on you tube

wtf?

Ne znam da li je ti originalni video fajl dostupan, ali to je bolje rjesenje nego embedding the youtube link. Ako nemas fajl, probaj sa nekim video (ili audio) capture programom koji konvertuje YouTube video.

 

Inace, ja koristim Office 2010 i 2016 PowerPoint I YT embedding fercera u oba, samo sto su opcije formatiranja, ukljucujuci pocetak/trajanje ogranicene, za razliku of lokalnog media fajla - stoga gornja preporuka.

Link to comment
On 14.5.2019. at 18:40, Peter Fan said:

Ne znam da li je ti originalni video fajl dostupan, ali to je bolje rjesenje nego embedding the youtube link. Ako nemas fajl, probaj sa nekim video (ili audio) capture programom koji konvertuje YouTube video.

 

Inace, ja koristim Office 2010 i 2016 PowerPoint I YT embedding fercera u oba, samo sto su opcije formatiranja, ukljucujuci pocetak/trajanje ogranicene, za razliku of lokalnog media fajla - stoga gornja preporuka.

do videa je, proferceralo s drugim. svejedno, imaću u vidu tvoju preporuku za ubuduće :)

hvala!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...