Jump to content
IGNORED

Kompjuterski miš,tastatura i slušalice


žvrljoslav

Recommended Posts

  • 7 months later...

Dajte predlog kako da resim probleme sa wireless tastaturom i misem. Imam neki Logitech set, ima jedno 5-6 godina da me sluzi, no od kako sam premestio komp na TV u dnevnoj, stuca, do zla boga stuca, bar dva puta u sat vremena zabodu ili mis ili tastatura.

Distanca uopste nije velika, jedva da ima 3m, ali tu u kompu imam i drugi bluetooth adapter za dzojped (koji je uglavnom ugasen), a i TV ima svoj BT, verovatno i ovo EON djubre sto stoji pored, kontam da sve to mesa signale poprilicno. Voleo bih da mogu da resim ovo bez kabla.

Link to comment

Često znaju da ga ometaju drugi USB uređaji ako su uključeni odmah pored risivera, pogotovo ako su u pitanju USB3.0. Ja npr. ako zabodem USB stik odmah pored risivera i krenem da kopiram, redovno se sve zakucava (mada odradi na kraju). Probaj za početak da Logitech-ov risiver ubaciš u neki drugi USB port.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pokvario mi se stari mis (neki no name koji je bio prelazno resenje od par godina). Otisao u prodavnicu, isprobao 100 komada i zavrsio sa jebenim mx masterom 3s. Jeste da kosta ali stvarno mi je fantastican osecaj.

 

8c84aa06c6c87affd99882a359c20570.thumb.jpg.0703b358664b6598f26e3a7891aaa455.jpg

 

Moracu i novu tastaturu nabaviti. Sad imam ms sculpt i polako je na izdisaju nakon skoro 10 god. Trazim TKL oblik,da je necujna i sa US rasporedom (ne UK). I bas i nije neki izbor...

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, bags said:

Moracu i novu tastaturu nabaviti. Sad imam ms sculpt i polako je na izdisaju nakon skoro 10 god. Trazim TKL oblik,da je necujna i sa US rasporedom (ne UK). I bas i nije neki izbor...

 

Namenjao sam se tastatura, i mehaničkih, i gumica i skupih i jeftinih i gejmerskih i office i i dalje kucam na najobičnijoj US Logitech K-120 od 15e.

Kupim tastaturu, naložim se na nju maksimalno i čim naiđe neki ozbiljniji posao, posle par dana skidam, poklanjam i vraćam K-120.

Jednostavno, najmanje grešim i najbrže kucam. :D

Edited by JozoMujica
  • +1 2
Link to comment

Ja sa svojim prstom ne bih potrefio ove S tastere ali ono bas nikad.

 

7 minutes ago, JozoMujica said:

dalje kucam na najobičnijoj US Logitech K-120 od 15e.

 

Ja sam danas probao neke HAMA od 12 E pa sve do nekog cuda CORSAIR od 250 EUR i najvise mi lezi K295 ali nema je sa US rasporedom. :(

 

Meni je bitno da ima sto standardniji raspored i da je sto tisa kad se kuca jer cesto radim ili po noci ili sa zenom u home office.

 

A TKL bi ganjao jer cesto na poslu radim na nekim tudjim tastaturama i onda me nervira kad raspored nije kako treba, a opet numpad mi stvarno ne treba.

 

Edited by bags
Link to comment
1 minute ago, bags said:

Ja sa svojim prstom ne bih potrefio ove S tastere ali ono bas nikad.

 

 

Ja sam danas probao neke HAMA od 12 E pa sve do nekog cuda CORSAIR od 250 EUR i najvise mi lezi K295 ali nema je sa US rasporedom. :(

 

Meni je bitno da ima sto standardniji raspored i da je sto tisa kad se kuca jer cesto radim ili po noci ili sa zenom u home office.

 

Logitech Craft?

 

Ja je imam, sasvim sam zadovoljan, e sad ne znam koji je raspored na vasem tržištu...

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Logitech Craft?

 

Nekako mi je crnjak dati 200 evrica iako ispunjava sve.  :blush: Kakvi su tvoji utisci?

 

Kod nas je sve DE raspored ali ako porucis US varijantu obicno dobijes NL ili CZ. Pravi US raspored se ceka par nedelja

Edited by bags
Link to comment
4 minutes ago, bags said:

 

Nekako mi je crnjak dati 200 evrica iako ispunjava sve.  :blush: Kakvi su tvoji utisci?

 

Kod nas je sve DE raspored ali ako porucis US varijantu obicno dobijes NL ili CZ. Pravi US raspored se ceka par nedelja

Pa nisam nezadovoljan...

 

Sve mi je ok, raspored tastera, razmaci, dubina, tišina... Dugme sam setovao za neke stvari i to radi lepo...

 

Pozadinsko osvetljenje je isto ok..

 

Jedina stvar koja me nervira je baterija, mislim da punim jednom nedeljno...

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

Keychron K8 Pro...

 

Nazalost amazon je poslao 2 puta verziju sa nemackim layoutum iako  je porucena sa US.

Na kraju porucio direktno na sajtu i stize iz Kine za koji dan.

 

maxresdefault.thumb.jpg.93fed9274cea50dbbe01eeaa92771409.jpg

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...