Jump to content
IGNORED

Kompjuterski miš,tastatura i slušalice


žvrljoslav

Recommended Posts

  • 3 years later...

Slušalice za posao?

 

Znači, da kad krene da pada koncentracija, i da zamara žamor iz kanca, stavim slušalice, pustim muziku i isključim se od ostalih.

 

Šta da uzmem, a da budu dobne, da drugi ne čuju šta slušam kad je glasna muzika i ne košta previše para?

Ja sam malo duduk za te stvari, znam da je Sony dobra firma, i to je to.

Link to comment
59 minutes ago, Tihajeza said:

Slušalice za posao?

 

Znači, da kad krene da pada koncentracija, i da zamara žamor iz kanca, stavim slušalice, pustim muziku i isključim se od ostalih.

 

Šta da uzmem, a da budu dobne, da drugi ne čuju šta slušam kad je glasna muzika i ne košta previše para?

Ja sam malo duduk za te stvari, znam da je Sony dobra firma, i to je to.

https://gigatron.rs/klasicne-slusalice/hama-zicne-slusalice-hsp200-crne-350292

  • Hvala 1
Link to comment

Daj budžet kao i tip, da li bi bubice mada bolje nešto sa jastučićima da te dodatno izoluje od smarača. :)

Edited by Mil@n
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Daj budžet kao i tip, da li bi bubice mada bolje nešto sa jastučićima da te dodatno izoluje od smarača. :)

Neću bubice, ispadaju, smetaju. Hoću nešto nežno za uši. Nikakav gejmerski izdrkački prohtev nemam, samo da pojačam i da se ne čuje i da ne bole uši od toga. Shodno tome i budžet, da radi posao.

Link to comment

Bose QuietComfort su oko 400e nove u prodavnici, ali po oglasima ima i za nekih 300e mislim, ako si raspoložena za kvalitetniju/skuplju opciju. Gejmerske nisu realno nikakav kvalitet, to je samo da gruva.

Edited by Time Crisis
Link to comment

Upravo pođoh da napišem, može nešto da se izmuva kod Sennheisera u regionu od 100-150 evra da baš radi posao, 90% ovih skupljih igračkica

Link to comment

Lično ne bih išao ispod pomenutog Sennheisera, 100e nije nikakva ušteda kada se ima u vidu da slušalice mogu bez problema da traju 10+ godina, ako niko nije seo na njih ili otkinuo/presekao/pregrizao kabl :D

Link to comment

Ja uzeo ove bile baš povoljne jer je prodavac dobio druge pa mu ove bile baš višak...
Lično verovatno bih uzeo zenhajzer ali bila je previše dobra prilika. 6000rsd mislim da su na KP oko 10k
Soundcore Life Q30
Imaju NC i transparency mod gde čujete šta pričaju oko vas bez skidanja sluški. IMG_20220506_160323.jpg







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...