Jump to content
IGNORED

MODERNA VREMENA


ultra plasticni

Recommended Posts

Ima nesto strahovito antimoderno u cinjenici da magazin Moderna vremena prevashodno pociva na fenomenima kulture od prije vise decenija. 

Kad i ako se to zanemari, prvi broj je sasvim ok.

Link to comment
Ima nesto strahovito antimoderno u cinjenici da magazin Moderna vremena prevashodno pociva na fenomenima kulture od prije vise decenija. 
Kad i ako se to zanemari, prvi broj je sasvim ok.

To je i meni bilo paradoxalno kada sam prelistao časopis.
Ne delim oduševljenje, solidan jeste al glavna zamerka je što teme nisu friške
Link to comment
 
koje su teme friske?

Da se ispravim: što nema friških tema. Razumem da svi tekstovi tamo služe za razumevanje stvarnosti al mogli su pola magazina posvetiti aktuelnim događajima, radovima i ličnostima u istim sferama o kojima pišu.
Link to comment
20 minutes ago, maheem said:


Da se ispravim: što nema friških tema. Razumem da svi tekstovi tamo služe za razumevanje stvarnosti al mogli su pola magazina posvetiti aktuelnim događajima, radovima i ličnostima u istim sferama o kojima pišu.

Mislim da format koji su odabrali, "onemogucava" da se bave aktuelnim dogadjajima.

Mislim da su verovatno mislili da da stvari koje su "previse sveze" nemaju dovoljnu distancu ali...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

dobro tek je prvi broj, videćemo na sta će liciti krajem godine. Zna li neko koliko prodatih primeraka je dovoljno da se odrzi casopis? Pretpostavljam da se oni oslanhaju na prodaju jer u casopisu imaju samo 2 oglasavaca.

Link to comment
29 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mislim da format koji su odabrali, "onemogucava" da se bave aktuelnim dogadjajima.

Mislim da su verovatno mislili da da stvari koje su "previse sveze" nemaju dovoljnu distancu ali...

razumem i poštujem, mislim da se i u uvodu slično kazuje. 
ovaj magazin je zapravo poput feljtona nekog dobrog nepostojećeg časopisa. ne mislim da je to loše, već ostaje žal za tim nepostojećim časopisom

Link to comment
razumem i poštujem, mislim da se i u uvodu slično kazuje. 
ovaj magazin je zapravo poput feljtona nekog dobrog nepostojećeg časopisa. ne mislim da je to loše, već ostaje žal za tim nepostojećim časopisom

Ma da razumemo se...
Mislim da se nemaju neki cilj prodanih između ostalog zato što su takvi časopisi nestali.
Neko reče da su "pokriveni" za tri broja.
Ono što ja znam da je u dve trafike kod mene došlo 4-5 komada, u neke i nije...
Link to comment
3 hours ago, aram said:

@Caligula

Naslovna strana Nina Bunjevac, ne verujem da su ti promakli njeni radovi.

 

Nisu mi promakli radovi ali mi je promakla ona, slabo pratim ilustratore.

 

Radovi su joj :heart:

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 months later...
On 21.6.2018. at 1:27, zema said:

ocel bit junskog broja?

Izašao je novi broj , nije junski već septembarski al navalite, ima za čitanje svašta . U uvodniku , Grujičić kaže da je prvi broj kupilo 2000 ljudi. Ni malo ni mnogo, al teraju dalje :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...