Jump to content
IGNORED

MODERNA VREMENA


ultra plasticni

Recommended Posts

Dobar, posten dizajn.

 

Svidja mi se i ilustracija, kao neki novi Jugoslav Vlahovic.

 

Gde je u prodaji, zasto nisu makar neki tizer napravili (par strana ili uvodnike tekstova), ovako ne znam ni ton ni orjentaciju.

Link to comment

Žikica Simić najavljuje Moderna vremena u svojoj emisiji.

Pušta pesme koje su autori tekstova predložili kao svojevrsni saundtrek...

Gost pri kraju emisije Dragan Ambrozić.

http://www.rts.rs/page/radio/sr/story/24/radio-beograd-2/3126149/neonska-duga---rokenrol-magazin-zikice-simica-.html

 

Bilo bi lepo da opstane. Svi tekstovi koje sam do sada pročitao, a pročitao sam skoro polovinu, bili su dobri.

 

 

Link to comment

Na kioscima i u knjižarama. Na kioscima nije uz ostale časopise, skroz napred kažu prodavci krade se sve što je iole skuplje pa stavljaju iza stakla :D  Za prva tri broja su obezbedjeni novci, ako bude išlo , ići će i dalje :cool:

Link to comment

Kupio pre dva dana. Vrlo ozbiljan časopis, ali jedva sam ga našao. U dve trafike nije ni dolazio. U jednoj mi prodavac kaže:
Došlo je 5 komada, 4 sam prodao , jedan mi je kući da pročitam.
Tek u četvrtoj trafici sam našao.
Meni na prvi pogled izgleda baš kao ozbiljan časopis, onako da sedneš i koncentrisano čitaš....


...shiit has hit the fan....

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Kupio pre dva dana. Vrlo ozbiljan časopis, ali jedva sam ga našao. U dve trafike nije ni dolazio. U jednoj mi prodavac kaže:
Došlo je 5 komada, 4 sam prodao , jedan mi je kući da pročitam.
Tek u četvrtoj trafici sam našao.
Meni na prvi pogled izgleda baš kao ozbiljan časopis, onako da sedneš i koncentrisano čitaš....


...shiit has hit the fan....

 

Dakle kod mene i da ne pokusavam da nadjem.

Link to comment

Ja se iscimao dobrano.

 

Nije baš na kioscima. 

Cornershopovi imaju, sl ovaj nije imao ps sam potegao finu vožnjicu s obzirom da je nedelja veče. Malo sam samo omirisao mook. Moćno izgleda. 

Link to comment
2 hours ago, Tinman said:

 

Dakle kod mene i da ne pokusavam da nadjem.

De je to? Eto tji ključne reči: corner shop, laguna, delfi. Ako ne nađeš poslaćemo. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...