Jump to content
IGNORED

Torba je....


katamaran

Torbica je...  

15 members have voted

  1. 1. Torbica je...



Recommended Posts

Imam utisak da mi me smarao da ga stalno vucem. Pederusa na rame ce verovatno biti neki kompromis.

 

gucci.jpg

 

Edited by katamaran
Link to comment
1 minute ago, katamaran said:

Imam utisak da mi me smarao da ga stalno vucem. Pederusa na rame ce verovatno biti neki kompromis.

 

 

Pa ne znam... Milim, ja sam osuđen na ranac, pa mi nije problem da ga stalno nosim... Kad ne nosim ranac, novčanik, telefon  i ključevi mi stanu podžepovima...

Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Furaj svoj fazon. katamarane, pusti ove stiliste 

 

i meni se najvise svidja ona zenska tasna kojom je sve pocelo. navijam za nju, bilo na rame, bilo po dijagonali. 

 

Link to comment
28 minutes ago, radisa said:

Pa ne znam... Milim, ja sam osuđen na ranac, pa mi nije problem da ga stalno nosim... Kad ne nosim ranac, novčanik, telefon  i ključevi mi stanu podžepovima...

Rancevi su mi ok kao modni detalj i prakticni su al ne volim da ih nosim. Imali smo svojevremeno na biciklama raspravu ranac Vs korpa. Masovno svi vole ranac a ja moju koprpu ne dam ni za zivu glavu.

 

edit: retko ko bi ovo turio na mountain bike al je meni nezaobilazna. Stane mnogo vise stvari nego u ranac a ne osecas da nosis teret.

Spoiler

WP_20180408_15_46_26_Pro.jpg

 

edit: btw bajk uskoro dobija jos jednu torbu. Retko kad koristim navigaciju (ako ispunim plan Passau Budapest svakako ce mi trebati) al kad je koristim nije nimalo zgodno voziti sa telefonom u ruci

 

bike-front-bar-bag-5-7-inches-bicycle-to

 

Ova srednja me smara sto nije za kosu sipku al tu nosm brdo stvari.

 

 

 

Jednom vuko neki laptop pa sam stavio ranac na ledja da se manje trucka pa su mi skroz bila mokra ledja.

 

Meni je prakticni momenat bitniji od vizuelnog.

Edited by katamaran
Link to comment
18 minutes ago, katamaran said:

Meni je prakticni momenat bitniji od vizuelnog.

Zašto onda nisi zadržao tu žensku tašnu nego si ju poklonio i pokrenuo čitavu ovu temu da proveriš vizuelni moment za svaki slučaj? :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...