Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Isplivale neke zajebane optužbe na račun Šejdija Mekkoja od strane ex gf i nekog njenog prijatelja. Nakon Fosterovog slučaja sklon sam poverovati da je u pitanju pokušaj da se izmuze lova. To mi je onako inicijalna reakcija, pogotovo što Šejdi ne odaje utisak nekog geto lika kome je pretući ženu ko reći hallelujah. Naravno, ukoliko se stvarno ispostavi da je kriv treba ga obesiti o jaja za najbliže drvo i ostavit ga tako da visi dok Brownsi ne osvoje superbowl. 

Link to comment

Imao je Shady par sitnih epizoda u Philly-ju. Bio u nekoj tuci sa policajcima van duznosti i jos nesto ne secam se. Ja se nadam da nije, e sad videcemo...

Link to comment

Pitanje za one koji prate/razumeju se u americki fudbal: u kom se kontekstu izraz 'quarterbeck' moze da primeni na borbeni avion koji se uvodi u upotrebu i od koga se mnogo ocekuje?

Ne zezam se, prevod je u pitanju.

Hvala unapred.

Link to comment

Dzaba ti znak pitanja na kraju :) 

Pojma nemam sta quorterback radi, kakvo mu je eventualno simbolicko znacenje, jednostavno pokusavam da uhvatim kontekst koriscenja termina iz sporta u (polu)popularnoj, pa i strucnoj literaturi na vazduhoplovne teme...

 

 

Edit: to sto si napisao ima smisla.

Edited by namenski
Link to comment

Kvoterbek izvršava pozvanu akciju, daje znak za početak napada, nekad na licu mjesta mijenja akciju (koju je odredio trener /koordinator) ako vidi nešto na terenu što mu se sviđa/ne sviđa, bira u momentu na koga će odigrati, jbg, mozak ekipe i lik od koga u 99% napada kreće akcija. Bez svih se nekako može ali bez QB teško. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Kvoterbek izvršava pozvanu akciju, daje znak za početak napada, nekad na licu mjesta mijenja akciju (koju je odredio trener /koordinator) ako vidi nešto na terenu što mu se sviđa/ne sviđa, bira u momentu na koga će odigrati, jbg, mozak ekipe i lik od koga u 99% napada kreće akcija. Bez svih se nekako može ali bez QB teško. 

Kapiram, to bi onda bilo to.

Hvala :) 

Link to comment
1 hour ago, namenski said:

Pitanje za one koji prate/razumeju se u americki fudbal: u kom se kontekstu izraz 'quarterbeck' moze da primeni na borbeni avion koji se uvodi u upotrebu i od koga se mnogo ocekuje?

Ne zezam se, prevod je u pitanju.

Hvala unapred.

to bi verovatno bio avion koji je zadužen za prikupljanje informacija, komunikaciju i slične stvari. i možda da nije predviđen za borbu i laka je meta ako ostane sam, pa da mu zbog toga treba zaštita fightera. neki avaks ili tako nešto je u pitanju?

 

 

btw Bell i Steelersi nisu potpisali ugovor i ostaje pod tagom. kažu da je navodno odbio 5 years 70M$...moj čovek :hail:

sad 1 snažan holdout. izdrži brate, uz tebe smo! 

Link to comment
2 hours ago, namenski said:

Pitanje za one koji prate/razumeju se u americki fudbal: u kom se kontekstu izraz 'quarterbeck' moze da primeni na borbeni avion koji se uvodi u upotrebu i od koga se mnogo ocekuje?

Ne zezam se, prevod je u pitanju.

Hvala unapred.

 

Ja bih išao sa "komandant napada"

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

to bi verovatno bio avion koji je zadužen za prikupljanje informacija, komunikaciju i slične stvari. i možda da nije predviđen za borbu i laka je meta ako ostane sam, pa da mu zbog toga treba zaštita fightera. neki avaks ili tako nešto je u pitanju?

Nije AWACS, radi se o promocijama/predstavljanju F-35 kome se pripisuje uloga kvarterbeka, simbolicno, otprilike neka vrsta predvodnika postojece bulumente

1 hour ago, Mercuzzio said:

Ja bih išao sa "komandant napada"

U smislu predvodnik, ali vise postojeceg copora.

 

Bilo kako bilo, hvala i izvinjenje na offovanju topika, ako nista drugo naucio sam sta je kvarterbek :) 

Link to comment
  • 2 weeks later...
10 hours ago, omiljeni said:

počinju campovi! hype!

 

u to ime 1 prigodan gif: najnoviji Veljin ljubimac u ulozi prepone

 

AggressiveIncredibleAmericanindianhorse-

 

 

najgori deo sezone.

nista bitno se ne desava a pocinje paljevina... mesec ipo dana najgoreg smora

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...