Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

3 minutes ago, omiljeni said:

zašto?

biće on odličan igrač.

niko ne zna, ali prvo mayock kaže: novi gm ima super priliku da postavi novu atmosferu u braunsima, a onda ovi uzimaju lika koji pokazuje muda protivničkim navijačima u stilu vlada čapljića. mislim, volim mayfielda, možda najviše od svih ovih nahajpovanih, ali ne vidim da može da bude ispred darnolda i rosena u nfl-u.

Link to comment

ne znam sto se teacher toliko buni... izbor Barkleya je win now izbor... QB ili Nelson bi bio neki uvod u rebuilding. ovako, ocigledno je da zele da pruze jos jednu sansu Eliju. e sada, da li ce ispasti novi Trent Richardson i da li je drugi pik previse, to je vec druga stvar, to cemo znati nakon 2-3 godine

 

ovi iz Clevelanda nisu normalni. oni nece prerci 5 pobeda ni narednih 5 godina...

 

sto se nas tice, neke price su bile da nas interesuju Chubb, Nelson i Barkley. obzirom da su svi otisli, trade down je bio jedina preostala opcija. dodatna dva pika druge runde, nije to tako lose. stavise. mozda su nas malo sjebali Dolphinsi sa uzimanjem Fitzpatricka, ali jbg. ne mozes bas sve. ovaj DT neam pojma koliko je dobar, videcemo. uzivam doduse od izjava "eksperata" i njihovih pizdarija sto nismo uzeli Jonesa. ja sam tacno ubedjen da su oni placeni od strane agenata da guraju odredjene likove, i obzirom da su silovali da Jones ide u top 10, sada su ostali bez para jer je pao... nemam drugo objasnjenje :D

 

nadam se da cemo u drugoj rundi da uzmemo Isiah Olivera, jer imamo dosta patuljaka u secondaryju, valjao bi nam neko ko moze da upali sijalicu bez penjanja na stolicu... a onda Buffalove pickove, neki safety i OL... tako nesto :D uzbudljlivija mi je ova druga runda opusteno. 

Link to comment
4 minutes ago, freakns said:

ne znam sto se teacher toliko buni... izbor Barkleya je win now izbor... QB ili Nelson bi bio neki uvod u rebuilding. ovako, ocigledno je da zele da pruze jos jednu sansu Eliju. e sada, da li ce ispasti novi Trent Richardson i da li je drugi pik previse, to je vec druga stvar, to cemo znati nakon 2-3 godine

 

ovi iz Clevelanda nisu normalni. oni nece prerci 5 pobeda ni narednih 5 godina...

 

sto se nas tice, neke price su bile da nas interesuju Chubb, Nelson i Barkley. obzirom da su svi otisli, trade down je bio jedina preostala opcija. dodatna dva pika druge runde, nije to tako lose. stavise. mozda su nas malo sjebali Dolphinsi sa uzimanjem Fitzpatricka, ali jbg. ne mozes bas sve. ovaj DT neam pojma koliko je dobar, videcemo. uzivam doduse od izjava "eksperata" i njihovih pizdarija sto nismo uzeli Jonesa. ja sam tacno ubedjen da su oni placeni od strane agenata da guraju odredjene likove, i obzirom da su silovali da Jones ide u top 10, sada su ostali bez para jer je pao... nemam drugo objasnjenje :D

 

nadam se da cemo u drugoj rundi da uzmemo Isiah Olivera, jer imamo dosta patuljaka u secondaryju, valjao bi nam neko ko moze da upali sijalicu bez penjanja na stolicu... a onda Buffalove pickove, neki safety i OL... tako nesto :D uzbudljlivija mi je ova druga runda opusteno. 

 

vi ste super prošli. najbolji defanzivni tekl, budući pro bowl igrač i sad imate 3 pika druge runde.

Link to comment
2 hours ago, freakns said:

nadam se da cemo u drugoj rundi da uzmemo Isiah Olivera, jer imamo dosta patuljaka u secondaryju, valjao bi nam neko ko moze da upali sijalicu bez penjanja na stolicu... a onda Buffalove pickove, neki safety i OL... tako nesto :D uzbudljlivija mi je ova druga runda opusteno. 

 

Uf...taj Oliver je i meni zapao za oko, ali nema šanse da preskočimo Hernandeza ako ga Smeđurci ne pokupe pre nas.

Link to comment

1(12) Vita Vea (DT)

2(38) Ronald Jones II (RB)

2(53) MJ Stewart (CB)

2(63) Carlton Davis (CB)

3(94) Alex Cappa (OT)

4(117) Jordan Whitehead (FS)

5(144) Justin Watson (WR)

6(202) Jack Cichy (LB)

 

Ovo je draft. Prvo, usli smo u draft sa pikom prve i druge runde i bez trece, zavrsili sa pikom prve, trece i tri pika druge runde... to je definitvnoo plus.

Pogedao sam malo izvestaje, odslusao Lichta i Koettera, i ovo su utisci.

 

Vea je definitivno bio mogucnost i na no7. Trio koji su planirali u prvoj rundi je bio Chubb, Nelson i Vea. Obzirom da su prva dvojica otisli, gledali su neki trade down sa timom koji ce uzeti QB, i Buffalo nam legao ko budali samar. Ako se ispostavi zaista da je Vea najbolji DT na draftu, ovo ce biti jedan od najboljih pickova Tampe u istoriji.

 

Ronald Jones cini mi se nije bio RB kojeg su hteli. Mislim da su hteli Pennyja, Mitchela ili Chubba. Na kraju su uzeli brzog, udersized RB kojeg planiraju da deli nosenja sa Barberom. Na sta ce to da ispadne, ostaje da se vidi, ali svi nasi RBs da se popnu jedan drugom na glavu nece doci do 2m...

 

MJ Stewart, nisam siguran da razumem pick. Covek navodno moze da igra nickela, CB spolja, da predje na safetyja ako zatreba, a dobar je i kao returner. Ovo znaci da nije dovoljno dobar da bi igrao jednu poziciju. Mislim da je on bust u najavi. Dao bog da gresim...

 

Davis je definitivno bio na listi. On i Oliver su bili plan, i zato smo i cekali sa tim pikom i kada je dosao pik na red, obojica su i dalje bili tu, pa smo uradili trade down sa NE za dodatni pik 4. runde. Onda su Falconsi uzeli Olivera, nama ostao Davis. Uglavnom, ovo je pick koji mi se posle Vee najvise dopada. Dosta je sirov, ali snazan je, skocan, visok 185, tezak 92kg moze da igra press... Kada uporedis sa Hargreavesom i Gimesom koji su 178... Samo je pitanje da li ce biti starter oma ove sezone ili tek od sledece...

 

Cappa je listed kao OT, ali po gradji ce pre biti OG. Jak ko bivo, potpuno dominirao na koledzu, ali igrao nizu diviziju pa su mu limiti i dalje upitni. Ali i Ali Murpet je igrao u nizoj diviziji pa je sada ubedljivo najbolji lineman kojem imamo. Ovo je slican pik uz nadu da ce i rezultat biti slican. Pozitivno je sto nece morati oma da startuje tako da ako bude starter, to znaci da je definitivno dobar.

 

Whitehead je undersized FS. Tampa secondary i undersized, to uglavnom ide ruku pod ruku. Borice se za poziciju sa Evansom, Conteom, Tandyjem i Stewartom. Nije bas neki all pro sastav, tako da ima sanse i da zavrsi na rosteru.

 

Ova poslednja dvojica mi nisu jasni. Nije samo da ne znam nista o njima vec su uzeti na pozicijama gde smo najjaci. Na WR cetvorica su lock(Evans, Desean, Godwin, Humphries), znaci ostaje peta pozicija gde su vec u borbi Martino i Bobo Wilson i Koetter obojicu gotivi. Na LBs je jos veca guzva. Kwon, David, Beckwith su lock kao starteri, Glanton, Lynch, ond i Bullough su vec upoznati sa sistemom i svaki se vec pokazao kao odlican... Ne znam di ce se ovaj nesretnik uklopiti...

 

Sve u svemu, ako Vea, Davis i jos jedan(Cappa, Jones pa cak i Stewart) budu bili starteri u narednim godinama, draft je perfektan. Kako sada izgleda, ja sam zadovoljan :) 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 27.4.2018. at 2:45, teacher said:

niko ne zna, ali prvo mayock kaže: novi gm ima super priliku da postavi novu atmosferu u braunsima, a onda ovi uzimaju lika koji pokazuje muda protivničkim navijačima u stilu vlada čapljića. mislim, volim mayfielda, možda najviše od svih ovih nahajpovanih, ali ne vidim da može da bude ispred darnolda i rosena u nfl-u.

 

Ja bih bio mnogo mirniji ako bi moj tim uzeo Mayfielda nego Rosena. Nije Rosen bez razloga skoro ispao iz top 10. On je otprilike kao Aaron Rodgers koji će svake/svake druge sezone da propusti neku utakmicu zbog loma ključne kosti ili tako nečega i uz to je na 1 concussion udaljen od penzije. Ali sa tom razlikom da Rodgers bar koliko toliko ume da se čuva i može da pobegne iz pocketa ako postane vruće i još će to da pretvori u svoju prednost, a Rosen ako krene da beži iz pocketa to mu je kraj jer će ga sigurno stići i slomiti ga.

On će da najebe u Arizoni. Ko tamo igra u OL? Iupati je bio igračina ali je već godinama stalno povređen, Humphries se isto prošle godine ispovređivao....Pugh i Andre Smith će da štite investicijuTM? Protiv pass rusha Ramsa i Ninersa? Neće to dobro da se završi. Od skill igrača imaju matorog Fitza i  ko će još da im startuje? Captain Kirk i Seals-Jones? Cardinalsi su nekako uspeli da u samo 2 godine od najkompletnijeg rostera dođu u situaciju da imaju možda i najgori roster u ligi.

 

Mayfield je QB kojem će svako naći neku zamerku, ali će samo teška budala da se opkladi protiv njega.

To kad je pokazivao muda je bilo protiv Kansasa i tada su ga ovi provocirali od starta. Odmah na coin tossu nisu hteli da se rukuju sa njim i udarali su ga džukački nekoliko  sekundi posle pištaljke i on je popizdio i pokazao im muda. Zabo je zastavu na centar kada su dobili Buckeyese i tu se digla frka kao da je ubio čoveka. Ok, nije to trebao da uradi ali da je uradio to protiv Texas Techa za 2 dana bi se sve i zaboravilo, ali ovako će ga zbog toga špotati i za 200 godina. Jedini ozbiljan problem kod njegovog ponašanja je ono kada je mrtav p'jan probao da beži od policije. Zbog toga sam mislio da Brownsi neće smeti da ga uzmu sa #1 ali su skupili muda i svaka im čast zbog toga. Mislim da su konačno našli pravog QB

Link to comment
  • 3 weeks later...

Mayfield je bolji igrač trenutno, ali je Darnold bolji pick.

Darnold je trebao biti #1 i ja sam bio siguran da će ga Brownsi uzeti, ali ovako je ispalo idealno po nas. Bio bih zadovoljan i da smo uzeli Mayfielda, pa čak i Rosena, ali Darnold ima najviši i floor i ceiling.

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...