Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

ajde sad lepo neka se sami jave svi forumaši koji su se smejali Dakmanu kad je reportedly odbio 30 miliona.

nemoj da komisija mora da pretražuje arhivu

 

 

Link to comment
ajde sad lepo neka se sami jave svi forumaši koji su se smejali Dakmanu kad je reportedly odbio 30 miliona.
nemoj da komisija mora da pretražuje arhivu
 
 
Moja savest je čista!
:whistle:

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

U kom smislu?
Što ga nisu ranije potpisali?

.... Shiit has hit the fan!
 

Ne,lik ne vredi tih para,bez one OL produkcija mu opada iz godine u godinu,zarobili su i SC,a rupa koliko hoces,isto kao sa Gofom Remsi,za godinu dana ocekujem kmecanje oko ugovora,mada navijaci Dalasa vec proklinju dan kad je JJ kupio fransizu.Katastrofalan ugovor za igraca koji vredi 30 i koji milion.

Link to comment
Ne,lik ne vredi tih para,bez one OL produkcija mu opada iz godine u godinu,zarobili su i SC,a rupa koliko hoces,isto kao sa Gofom Remsi,za godinu dana ocekujem kmecanje oko ugovora,mada navijaci Dalasa vec proklinju dan kad je JJ kupio fransizu.Katastrofalan ugovor za igraca koji vredi 30 i koji milion.
Mislim da nisu imali izbora.
On je svakako bio iznad nivoa celog tima.
I kad je igrao na svom nivou, činio je tim boljim.
Kažem, da li ima boljih, naravno. Da li ima onih koji su "na raspolaganju". Teško.
Dakle, sada u ovom momentu.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

čovek svake sezone ima bukvalno 1000 passing yarda više nego prethodne

PPP: opada mu produkcija iz godine u godinu

:D

I vredi 30 i neki milion, ali 40 ne vredi. :D

 

Ovo je perfektan ugovor.

Prediction: ovo će se na West Pointu i ostalim akademijama izučavati kao textbook primer kako treba da izgleda 1 team friendly ugovor.

 

 

Link to comment

Mnogo je veća glupost ovaj najavljeni tag Giantsa na Leonarda Williamsa. Ako čovek dobije arbitražu tag će biti preko 21 milion dolara.  

Link to comment

mrka kapa da će mu to proći. ne znam da li su ikom usvojili te žalbe, a bilo je i dosta jačih slučajeva od njegovog.

kolika je razlika u lovi? 19 vs 21 milion? ako mu prođe onda bi mu morali platiti razliku i za prošlu sezonu?

Link to comment

Tako nekako...malo severno od 19 vs. malo severno od 21 milion. 

 

Ništa prošla sezona. Vrednost taga ove godine se određuje na osnovu parametara od prošle sezone. On je u prošloj sezoni igrao po celoj DL i smatra da ima argument da zahteva da se vodi kao DE a ne DT. 

Link to comment

To znam nego njemu je ovo uzastopni tag, pa reko' možda se žali i za prethodnu sezonu pa možda traži da mu doplate i tu razliku.

A i nije mi baš jasno šta bi se desilo ako on sad dobije presudu. Po pravilima mu pripada 20% povišica u odnosu na prošlu godinu. Recimo da dobije presudu i šta onda? On traži 120% od ovogodišnjeg end taga? 

Link to comment

Da da...sad shvatam šta hoćeš da kažeš, i izgleda da je tako. Tag za DE je ove godine 17 752 000 i kad se to uveća za 20% bude 21.3 miliona i još neki kusur, što je lova koja se spominje za njega ako dobije arbitražu.  Lično mislim da ga treba pustiti da ide i zadovoljiti se kompenzacionim pikom verovatno u trećoj rundi. Bio je odličan za nas prethodne sezone ali ovo je previše para.

 

Inače, pustili smo Zeitlera niz vodu što je ušteda od nekih 12ak miliona. Bio je verovatno naš najbolji OL prošle sezone. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...