Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Blitzali smo bas mnogo za 1 preseason utakmicu.
Imamo dosta povreda ali valjda ce se oporaviti do sezone. Tanki smo na CB. To me najvise brine.
A i novi kicker fulio dva extra pointa.
Definitivno spustam ocekivanja na 13-3

Link to comment
5 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Jesi li tu uračunao poraz od Giantsa?

 

:D

NFL je nepredvidljiv.... osim fakta da ce Gaytriotsi ruinirati AFC East i igrati Super Bowl - i da ce moji Chargersi biti 9-7 i promasiti playoff ili ispasti u WC/Divisional. Izvini mon capitan i neka mi teacher oprosti ali Jetsi su dosta bolji, na papiru. Slavice Long Island. 

Link to comment
2 minutes ago, mandingo said:

NFL je nepredvidljiv.... osim fakta da ce Gaytriotsi ruinirati AFC East i igrati Super Bowl - i da ce moji Chargersi biti 9-7 i promasiti playoff ili ispasti u WC/Divisional. Izvini mon capitan i neka mi teacher oprosti ali Jetsi su dosta bolji, na papiru. Slavice Long Island. 

od giantsa su bolji i pastuvi iz požarevca...

Link to comment

giphy.gif

 

:wub:

 

najpre ona njegova finta i šalje Tramona po burek pa preskače onog bratića sa Louisvilla kao da preskače detence iz trećeg osnovne

budući najplaćeniji Clark #97 demonstrira 1 jak hustle

poništeno zbog novih pravila o blindside blocku :yawn2:

Link to comment
4 hours ago, mandingo said:

NFL je nepredvidljiv.... osim fakta da ce Gaytriotsi ruinirati AFC East i igrati Super Bowl - i da ce moji Chargersi biti 9-7 i promasiti playoff ili ispasti u WC/Divisional. Izvini mon capitan i neka mi teacher oprosti ali Jetsi su dosta bolji, na papiru. Slavice Long Island. 

od koga su bolji?
OK, Ilija je i u naponu snage bio bottom 3 QB u ligi a sada je daleko od primea, ali nije Sam Interception Darnold. covek izgleda ko negativac iz Mocnih Rendzera, ima facu da i teletabis skapira da je retardinjo

Link to comment

Da li neko hoće da igra college football fantasy?

liga je na yahoo, draft je u sredu 21. avgusta u 21.45h

Nije neophodno biti veliki poznavalac jer ima mnogo igrača na waiveru i svako već posle par nedelja može da složi dobar tim uprkos slabijem draftu.

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...