Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

4 hours ago, ObiW said:

23-25. Svake godine sve gori. Doveo Katlera kad se Tanehil povredio, Katler nije mogao da sakrije kurcobolju - a imao je dobru sezonu dok mu je Gase bio OC u Čikagu. To bi trebalo da ti kaže dovoljno koliko je on loš  HC: doveo  svog QBja koga ne može da motiviše da igra. Šta tačno treba HC da radi ako ne to?

 

Elway je mogao dovoljno da ga upozna da mu ne ponudi mesto HCa kada je otpustio Foxa, što je bilo baš te godine kada je Gase izduvao u SF. Da je u pravu bio vidi se po tome da u Majamiju posle njegove 3 sezone otvoreno tankuju da bi bili u poziciji da draftuju krštenog QBja sledeće godine.

 

Ali to je AFC East. Oni iz nekog razloga vole da uposle HCja koji je spektakularno upropastio rivala iz divizije. Prvo onaj debeli što je iz Jetsa otišao u Billse, sada Gase iz Majamija u Jetse. 

 

Cutler izgleda da ga zabole za utakmicu i kad ima pro bowl sezonu, a kamoli kad ga Gase dovuče iz penzije sa neke plaže u kamp.

Probao je najpre dovući Peytona Manninga ali on nije hteo da se vraća. Koje su mu još bile opcije? Za najboljeg backup QBs moraš dati verovatno i prvu rundu.

Teško je izmeriti koliko je Cutler bio motivisan tada, ali 6 pobeda u toj sezoni je prebačaj svih očekivanja, ako mene pitaš.

 

I odakle ti to da Miami otvoreno tankuje? Kad potpišeš Fitza onda juriš 8-8 sezonu, a bićeš 7-9 i sledi ti pick #15. Trejd za Rosena isto nije tanking. 

Niko u NFL ne tankuje, pa ni Dolphinsi. A i da tankuju kakve to veze ima sa Gaseom i njihovom QB situacijom? Zatekao je tamo Tannehilla koji i u career sezoni uđe u playoff na mišiće i tamo verovatno nikog neće pobediti. Nisu nikog drugog draftovali, a Tannehill nikad neće postati elite Qb ne znam ko da ga trenira.

Sad će da radi sa Darnoldom pa ćemo videti kakav je Qb whispererTM

btw ta sezona Broncosa kad su imali najbolji napad u istoriji, vi to baš 'nako olako otpisujete na Manninga. 600+ poena, 55 passing TDs, 5500 passing yards, To je skoro 350 passing yards po utakmici. Bolest. Samo gym teacher iz Nawlinsa može da se poredi sa tim. Peyton nikad nije imao 5000+ sezonu osim te, a igrao je i pre toga u "pristojnim" napadima sa Marvinom, Wayneom, Clarkom i Edgerrinom i isto su igrali indoor.

 

Uglavnom, da skratimo priču..ovde je izgleda problem što su Jetsi otpustili čoveka pod kojim su bili 24-40

Gase sa .500 skorom je problem, a ne Mac sa skorom koji jedva da je bolji od 1 Shurmura?

DobroTM  :fantom:

 

 

 

 

 

Link to comment
On 17.5.2019. at 16:25, omiljeni said:

 

Cutler izgleda da ga zabole za utakmicu i kad ima pro bowl sezonu, a kamoli kad ga Gase dovuče iz penzije sa neke plaže u kamp.

Probao je najpre dovući Peytona Manninga ali on nije hteo da se vraća. Koje su mu još bile opcije? Za najboljeg backup QBs moraš dati verovatno i prvu rundu.

Teško je izmeriti koliko je Cutler bio motivisan tada, ali 6 pobeda u toj sezoni je prebačaj svih očekivanja, ako mene pitaš.

 

I odakle ti to da Miami otvoreno tankuje? Kad potpišeš Fitza onda juriš 8-8 sezonu, a bićeš 7-9 i sledi ti pick #15. Trejd za Rosena isto nije tanking. 

Niko u NFL ne tankuje, pa ni Dolphinsi. A i da tankuju kakve to veze ima sa Gaseom i njihovom QB situacijom? Zatekao je tamo Tannehilla koji i u career sezoni uđe u playoff na mišiće i tamo verovatno nikog neće pobediti. Nisu nikog drugog draftovali, a Tannehill nikad neće postati elite Qb ne znam ko da ga trenira.

Sad će da radi sa Darnoldom pa ćemo videti kakav je Qb whispererTM

btw ta sezona Broncosa kad su imali najbolji napad u istoriji, vi to baš 'nako olako otpisujete na Manninga. 600+ poena, 55 passing TDs, 5500 passing yards, To je skoro 350 passing yards po utakmici. Bolest. Samo gym teacher iz Nawlinsa može da se poredi sa tim. Peyton nikad nije imao 5000+ sezonu osim te, a igrao je i pre toga u "pristojnim" napadima sa Marvinom, Wayneom, Clarkom i Edgerrinom i isto su igrali indoor.

 

Uglavnom, da skratimo priču..ovde je izgleda problem što su Jetsi otpustili čoveka pod kojim su bili 24-40

Gase sa .500 skorom je problem, a ne Mac sa skorom koji jedva da je bolji od 1 Shurmura?

DobroTM  :fantom:

 

 

 

 

 

Meni je problem što jetsi daju apsolutnu vlast potpunom ludaku i, sad je očigledno, govnu od čoveka, da radi šta hoće sa timom.

Link to comment
14 hours ago, omiljeni said:

Apsolutnu vlast? Bice vede dok ne izaberu novog GM.
Ludak i govno od coveka? emoji38.png Nemoj me zajebavati bre

Omiljeni, cuo sam rumor da je Gase ponudio Paytonu mesto GM-a. Sta mislis o tome i dali bi jedan season u Manning QB kampu ucinio cuda za Darnolda.... dok ne stasa Cooperov sin, pa da preuzme QB duties kod vas? Urbana legenda kaze da bi Peyton napustio Tennessee kao junior, da su mu Jetsi garantovali No. 1 pick. Dakle postoji i Istoriska konotacija... :)

Link to comment
1 hour ago, mandingo said:

Omiljeni, cuo sam rumor da je Gase ponudio Paytonu mesto GM-a. Sta mislis o tome i dali bi jedan season u Manning QB kampu ucinio cuda za Darnolda.... dok ne stasa Cooperov sin, pa da preuzme QB duties kod vas? Urbana legenda kaze da bi Peyton napustio Tennessee kao junior, da su mu Jetsi garantovali No. 1 pick. Dakle postoji i Istoriska konotacija... :)

kuperov sin dolazi ali samo ako mu jetsi daju ulogu gm-a, hc-a i da bude prvi qb i jedina zamena. kris džonson ozbiljno razmišlja o toj ponudi..

 

a sad ozbiljno, nakon što je ludak 30s posle liferovanja meka, trejdovao prethodni mekov izbor u prvoj rundi za budući pik 6. runde, pojavile su se glasine da će bell biti trejdovan bez ijednog minuta u dresu jetsa.

Link to comment

To što je trejdovao Lee-a je plus i samo pokazuje koliko je Maccagnan spor i neodlučan kod povlačenja poteza.

Lee je dobar mlad igrač, ali je imao 1 off-field pičvajz, a onda je još zimus popasao suspenziju zbog dopinga i nije igrao ceo decembar.

Jetsi ne trpe takve stvari i odmah smo u free agency dali brdo para za Mosleya da zameni Lee-a, nismo uzeli 5th year option i videlo se iz svemira šta se sprema. Ja sam bio tri miliona posto ubeđen da ćemo ga trejdovati pre drafta, ali Mac...

Gase to odmah rešava po kratkom postupku. Plus za njega u mojim ćitapima.

Možda je trebao da čekati još par meseci pa trejdovati za 7. rundu ili 5. rundu, možda nismo trebali da ga trejdujemo (kao što pola lige sigurno ne bi), ali pravila kuće su pravila kuće i onda to rešavaš odmah i pre drafta, a ne da čekaš neki povoljni momenat koji možda nikad neće doći.

 

Trejdovanje Bella...sad sam pogledao na tvići. U pitanju je glasina koju je zaočeo neki NFL tviteraš koji je najpoznatiji po tome što je prošle godine prvi imao vest o trejdu OBJ u Ramse (kasnije tog dana je OBJ potpisao extension sa Giantsima) tako da to za sad ne bih uzimao za ozbiljno.

 

Dovodimo Cooperovog sina čim se steknu uslovi, a pre toga dovodimo i Cooperovog najmlađeg brata. Ako već mora da bude backup neka bude backup GOATu, a ne onom kršu

 

Link to comment
On 18.5.2019. at 21:29, miki.bg said:

Ko je gym teacher iz Nawlinsa? Drew Brees?

Da :D

Do sada, od osnivanje lige, je bilo 10ak individualnih sezona sa 5000+ passing yards, a za 5-6 tih sezona je zaslužan Brees.

Ali on je jedan igrač kad se igra indoor i po lepom vremenu, a skroz drugi igrač kad se igra napolju po lošem vremenu.

Pogledaj samo raspored njegove najbolje sezone 2011...potrefilo mu se baš sve kako treba. Pored 8 indoor home utakmica imao je i 3 indoor gostovanja, 2 gostovanja na Floridi u oktobru, pa je potencijalnu katastrofu od vremena na Green Bay gostovanju izbegao tako što je tamo igrao u week 1 dok je kalendarski još uvek leto, pa lepo vreme u Charlotte u prvoj polovini oktobra i jedino ne baš idealno vreme mu je bilo u decembru u Nashvilleu, ali čak je i tada bilo sunčano, ne mnogo hladno i bez vetra.

 

Kurt Warner je isto bio poznat po tome da igra super u idealnim uslovima i da mu igra baš mnogo pada napolju u lošim uslovima. Od aktuelnih QBs pored Breesa tu upada i Matt Ryan

Link to comment
  • 3 weeks later...

Demarijus umesto Gronka a?
 

Quote

Now, he’ll join a Patriots team where consistency leads by example. He won’t have the pressure of being the No. 1 receiver on the depth chart, and he can step back and view the field through the lens of a significant role player for the Patriot machine, which makes a habit of recycling forgotten talent and shoving them back in the faces of every skeptic.

 

https://patriotswire.usatoday.com/2019/06/09/dont-sleep-on-patriots-demaryius-thomas/

Edited by miki.bg
Link to comment

:lol:

Mislim da smo odličan posao napravili. Čovek je verovatno jedan od najboljih kandidata za GM u celoj ligi.

Najpre je 15 godina pekao zanat kod Ozzia i njegovih bandita koji su realno bar 2 koplja ispred ostatka lige. Pa je bio godinu dana u Bearsima i onda još dve-tri godine u Eaglesima gde je mogao malo da uči i o tim capology sranjima.

Ali ok, problem je tih godinu dana u Chicagu gde je postao BFF sa Gaseom i što je to jedini razlog zbog toga doveli :fantom:

 

Link to comment

Joe Douglas je super resenje za Jetse. Suska se da ce mozda Todd McShay doci u NY kao evaluator ili nesto slicno. Sad su Texansi otpustili GM-a... To ce biti treci GM za O'Briena, jbt.  

 

 

Link to comment
On 11.6.2019. at 22:40, teacher said:

gde je omiljeni da objasni kako je na poziciju GM Jetsa došao drugar HC Jetsa :) 

omiljeni mode on

Djetsi imaju top 3 HC lige, sada je doveo u top 3 GMa lige

uz sve to imaju ubedljivo najboljeg QB lige. 14-2 je realnost, a uz malo srece ni 16-0 nije daleko

omiljeni mode off

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...