Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Al zašto nakon maltene kompletnog ofseason-a. FA, Draft, UDFA potpisi...sve on odradio pa onda šut karta. Zar nije logičnije to uraditi na crni ponedeljak?

Link to comment

Ma ok je to.

Ne možeš ga otpustiti posle week 17 zajedno sa head coachem jer je GM tad već uveliko u draft procesu.

npr seniore skautuješ odmah od septembra. A kad bi njega otpustio u januaru pa ti treba vremena da nađeš sledećeg GM, a Senior Bowl je već 20 i nekog januara. Taj novi GM bi bio u debelom zaostatku i taj draft bi sigurno bio odrađen ofrlje.

Link to comment

jetsi, uvek uspeju da mi izmame osmeh, čak i posle sinoćnjeg debakla sa draft lutrijom.

adam gase, čuo sam priče o njemu dok je bio nazovi OC u bronkosima, da je šupak, ali da rovariš protiv GM-a koji te je zaposlio, izgleda da se radi o vrhunskom govnetu

Link to comment

Nazovi OC nazovi najboljeg napada svih vremena. :fantom:
Krivo ti je sto Shurmur nema muda ko Gase, da rovari protiv svog GM. Cova upao u apatiju i ceka da otalja jos jednu 5-11 sezonu, pa da se razilaze.

Link to comment
5 hours ago, omiljeni said:

Nazovi OC nazovi najboljeg napada svih vremena. :fantom:
Krivo ti je sto Shurmur nema muda ko Gase, da rovari protiv svog GM. Cova upao u apatiju i ceka da otalja jos jednu 5-11 sezonu, pa da se razilaze.

Gase se pitao za napad Bronkosa isto koliko ti i ja.

Link to comment
5 hours ago, omiljeni said:

Nazovi OC nazovi najboljeg napada svih vremena. :fantom:
Krivo ti je sto Shurmur nema muda ko Gase, da rovari protiv svog GM. Cova upao u apatiju i ceka da otalja jos jednu 5-11 sezonu, pa da se razilaze.

omiljeni, kada se posle Bronkosa Gase intervjuisao za HC, tim koji ga je intervjuisao pitao Elwaya da li je Gase HC materijal. Odgovor je bio odlučno “Ne”. 

Link to comment

Ninersi su ga hteli, a Elway ih odvratio.
Pa je Gase onda otisao u Miami i kad je igrao protiv Broncosa napunuo ih 30 razlike i to sve sa Cutlerom koji se vratio iz penzije posle povrede T-Hilla
I zvao onside kick na 20+ razlike malo da turira Elwaya lol

Gase se pitao za napad Bronkosa isto koliko ti i ja.
Ma da, primao od Bowlena OC platu, a ustvari radio u arhivatorsko-zalbenom.
Ko se pitao za napad Broncosa ako nije on? Peyton Manning? :D
Gase je radio malo playcalling jos dok im je McCoy bio OC, a kamoli dok je on sam bio.
Link to comment

Joe Douglas izgleda frontrunner za GM Jetsa. Sto znaci da ce mozda jos jedan NFL network draft analist otici u front office nekog tima. Daniel Jeremiah, u ovom slucaju. Mogu i Eisena da pokupe u paketu... On je bar Jets fan. :)

Link to comment
 
 
 
 
 
 
 
6
1 hour ago, omiljeni said:

Ninersi su ga hteli, a Elway ih odvratio.
Pa je Gase onda otisao u Miami i kad je igrao protiv Broncosa napunuo ih 30 razlike i to sve sa Cutlerom koji se vratio iz penzije posle povrede T-Hilla
I zvao onside kick na 20+ razlike malo da turira Elwaya lol

Ma da, primao od Bowlena OC platu, a ustvari radio u arhivatorsko-zalbenom.
Ko se pitao za napad Broncosa ako nije on? Peyton Manning? :D
Gase je radio malo playcalling jos dok im je McCoy bio OC, a kamoli dok je on sam bio.

pokidao u dolphinsima!

sunce ti poljubim, hc sa negativnim skorom posle pet minuta u timu preuzima duplu rolu i sad će da bira sebi gm-a... mislio sam da je ovako nešto moguće samo kod knicksa

 

NFL-Adam-Gase2.jpg?ve=1&tl=1

Link to comment
3 hours ago, omiljeni said:

Ninersi su ga hteli, a Elway ih odvratio.
Pa je Gase onda otisao u Miami i kad je igrao protiv Broncosa napunuo ih 30 razlike i to sve sa Cutlerom koji se vratio iz penzije posle povrede T-Hilla
I zvao onside kick na 20+ razlike malo da turira Elwaya lol

Ma da, primao od Bowlena OC platu, a ustvari radio u arhivatorsko-zalbenom.
Ko se pitao za napad Broncosa ako nije on? Peyton Manning? :D
Gase je radio malo playcalling jos dok im je McCoy bio OC, a kamoli dok je on sam bio.

I ta pobeda nad Brinkosima dokazuje da Gase kida i da je sjajan HC? O čemu pričamo? Gase nije dobar ni OC kao uostalom ni McCoy, kad im nema Maninga. Ako je Gase dobar OC/HC, sto nije od Tanehila napravio dobrog QBja? Šta je McCoy uradio od Siemiana kad se vratio u Broncose? Mnogi treneri su napravili ime radeći sa Meningom, jer, ko što Elway reče, he raises all boats. 

Link to comment

priopćenje krisa džonsona je ludilo, ovo će da naraste danas do skandala. gm potpiše trenera jer mu je tako rekao vlasnik kome je to došapnuo peyton lično, a onda gm dobije nogu kad ga trener napljuje kod gazde. onda gazda da treneru da radi šta hoće i bude i gm i hc, kao da ima više šampionskih prstena nego prstiju i da nije najuren iz jebenog majamija gde je uništio qb i rasterao sve što ja valjalo.

 

https://www.newyorkjets.com/news/statement-from-jets-chairman-and-ceo-christopher-johnson-on-mike-maccagnan

Link to comment

:lolol:

 

Gase je overachieveovao u Dolphinsima i to poprilično. Playoff sezona sa Tannehillom i Moreom i solidan skor sa Cutlerom.

Shurmur o njegovom win % može samo da sanja. 

Tannehill je, kad je bio zdrav, igrao najbolje u karijeri kod Gasea. Šta je on trebao da uradi sa Tannehillom pa da zadovolji prohteve? Da napravi od njega MVP?

I šta je to sve što je valjalo, a da je on rasterao iz Miamia? Trebao je da plati Landrya kao da je top5 WR iako nije ni u top30?

Ko još? Ajayi? Taj momak se penzonisao iako nema ni 25 godina i znalo se od početka da će tako biti. Šta je Gase trebao da radi? Da ga ne trejduje u Eaglese? 

Pobeda nad Broncosima ne dokazuje ništa, spomenuo sam je više kao anegdotu. A šta dokazuje to što je Elway baljezgao nešto Ninersima? Čuš Elway odlučno rekao da Gase nije materijal za head coacha!? Elway koji menja head coacha svake 2 godine.

 

Link to comment
51 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Ma dobro je...samo nek se priča o Jetsima, nek malo ostave Giantse na miru.

 

:D

pa to, taman su prvi put izgledali kao normalnija franšiza od giantsa i onda 23-25 hc završi kao gm, jer peyton... getleman šalje cveće krisu džonsonu uz prigodnu zahvalnicu

Link to comment
10 hours ago, omiljeni said:

:lolol:

 

Gase je overachieveovao u Dolphinsima i to poprilično. Playoff sezona sa Tannehillom i Moreom i solidan skor sa Cutlerom.

Shurmur o njegovom win % može samo da sanja. 

Tannehill je, kad je bio zdrav, igrao najbolje u karijeri kod Gasea. Šta je on trebao da uradi sa Tannehillom pa da zadovolji prohteve? Da napravi od njega MVP?

I šta je to sve što je valjalo, a da je on rasterao iz Miamia? Trebao je da plati Landrya kao da je top5 WR iako nije ni u top30?

Ko još? Ajayi? Taj momak se penzonisao iako nema ni 25 godina i znalo se od početka da će tako biti. Šta je Gase trebao da radi? Da ga ne trejduje u Eaglese? 

Pobeda nad Broncosima ne dokazuje ništa, spomenuo sam je više kao anegdotu. A šta dokazuje to što je Elway baljezgao nešto Ninersima? Čuš Elway odlučno rekao da Gase nije materijal za head coacha!? Elway koji menja head coacha svake 2 godine.

 

23-25. Svake godine sve gori. Doveo Katlera kad se Tanehil povredio, Katler nije mogao da sakrije kurcobolju - a imao je dobru sezonu dok mu je Gase bio OC u Čikagu. To bi trebalo da ti kaže dovoljno koliko je on loš  HC: doveo  svog QBja koga ne može da motiviše da igra. Šta tačno treba HC da radi ako ne to?

 

Elway je mogao dovoljno da ga upozna da mu ne ponudi mesto HCa kada je otpustio Foxa, što je bilo baš te godine kada je Gase izduvao u SF. Da je u pravu bio vidi se po tome da u Majamiju posle njegove 3 sezone otvoreno tankuju da bi bili u poziciji da draftuju krštenog QBja sledeće godine.

 

Ali to je AFC East. Oni iz nekog razloga vole da uposle HCja koji je spektakularno upropastio rivala iz divizije. Prvo onaj debeli što je iz Jetsa otišao u Billse, sada Gase iz Majamija u Jetse. 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...