Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Gary je rizičan pick jer je underachiever. Blue chip recruit koji je došao na Michigan da ima 3 sezone sa po 10+ sackova, a on nije imao ni 10 sackova za celu karijeru.

Naše gore listTM, Chase Winovich, je tamo bio playmaker umesto Garya, iako je moralo biti obrnuto.

Možda bi njemu dobro došlo da ga prebace na 3-tech, ali on valjda ne želi to da igra.

Fenomenalan atleta ali može biti da je jedan od onih looks like Tarzan plays like Jane igrača.

 

Ty Hill je psihopata. To je bilo jasno i posle strike one, ali sad je sigurno ugasio.

 

 

Link to comment

Kad se sve sabere, Beckham je trejdovan za mid first round DT, Peppersa i cap space. Uzeli su sa 6. pika prve runde lika koji na svim mock draftovima nije bio u prva tri qb-ja, a po nekima ni u prve tri runde drafta, dok je Miami trejdovao pik druge runde za top ten first round qb-ja iz bolje draft klase koji je odigrao jednu NFL sezonu. Smesi se 0 and 16 sezona.

 

 

Link to comment

jbg Mare moraju da izvrše tranziciju i da se adaptiraju na Novi Svet.

Pre, dok su LT-a plaćali kokainom umesto kešom, je sve išlo mnogo lakše i uspesi su se nizali. Ali sad su došla vremena  kada moraš da trejduješ najboljeg igrača jer je možda malo snifao sa sise neke instagramuše. I oni sad više ne umeju da operišu u takvom okruženju. :sad:

 

A ne pomaže ni to što su prošle godine propustili da draftuju najboljeg igrača svih vremena.

 

Link to comment

To ćemo tek da vidimo. 

 

Gettleman je štetočina. Matora, konzervativna, senilna i zadrta štetočina. Louis Riddick je morao da dobije posao, ali on je izgleda bio na razgovoru samo da se ispoštuje Runi pravilo.

Link to comment

kakav draft imamo, je-bo-te

 

prvo LB, pa patuljak CB, ko da ih neamo dosta. pa u trecoj ispovredjivani CB i patuljak safety... 

 

a to sto imamo bottom 3 OL i DL, a koga briga... bitno je da se patuljci gomilaju u secondaryju

 

 

inace, Rosen je upravo zavrsio karijeru... trejdovan u Dolphinse, sto je samo po sebi lose, ali nije obavezno kraj karijere. ono sto jeste, Fitzpatrick ce mu biti backup

Link to comment
13 hours ago, Zinedine Zidane said:

. Uzeli su sa 6. pika prve runde lika koji na svim mock draftovima nije bio u prva tri qb-ja, a po nekima ni u prve tri runde drafta.

 

 

Daniel Jones ima ceiling jednog Osweilera a floor jednog Paxtona Lyncha. U Denveru je svima pao kamen sa srca kad je Jones draftovan, Elway voli te visoke i neprecizne, srecom se našao gori QB evaluator od njega.

 

3 hours ago, omiljeni said:

jbg Mare moraju da izvrše tranziciju i da se adaptiraju na Novi Svet.

Pre, dok su LT-a plaćali kokainom umesto kešom, je sve išlo mnogo lakše i uspesi su se nizali. 

 

E bre omiljeni, LT je igrao u vreme kada nije postojao salary cap, pa ko ima najvise para ima najbolji tim. Poslednji tim iz tog pre-cap doba je Dalas iz devedesetih.

 

LTa sam video pre par godina u hotelu u Njujorku, sedeo za šankom sa nekom ženom. Propo skroz.

Link to comment

Дјелује готиван лик брат Чејсара. Јел и онај Џереми Вујновић из Аризоне наш чоек?

Link to comment
Дјелује готиван лик брат Чејсара. Јел и онај Џереми Вујновић из Аризоне наш чоек?
Vujnovich je Hrvat.
Link to comment
2 hours ago, omiljeni said:
4 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:
Дјелује готиван лик брат Чејсара. Јел и онај Џереми Вујновић из Аризоне наш чоек?

Vujnovich je Hrvat.

kao i uvek, pogresno, sam kaze da je Srbin.

 

Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

kao i uvek, pogresno, sam kaze da je Srbin.

 

Koja mu je krsna slava? Da mu nije prađed možda iz Široke Kule?

daj link gde kaže da je Srbin

 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...