Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

4 minutes ago, radisa said:

Da, naravno...

 

ALi ovo je neverovatno, dve stativa, prečka i izađe...

Nestvarno kako ne udje, udarila je u levu stativu pa u precku i napolje...

Link to comment
Just now, Boza_zvani_Pub said:

Nestvarno kako ne udje, udarila je u levu stativu pa u precku i napolje...

Da to sam hteo da kažem...

 

Ja  sam posle prvog odbitka bio ubeđen da ulazi, a onda vidim da udara dole i izlazi... Neverovatno...

 

Nije trebao šutnuti prvi put...

Link to comment

Жао ми Чикага, баш бедак, мада ме Фила купила прошле сезоне и драго ми због њих. Али овако да заврши, нестварно.

Link to comment

Sjajna tekma, vrhunske odbrane i solidni napadi. Steta za Bearse, stvarno su dobro odigrali i na kraju nisu imali srece.

Ako Eaglesi ne startuju Folesa sledece sezone slobodno neka ga proslede Giantsima, dacemo 6. pick na draftu i jos nesto pride. :D

Link to comment

NFC North pokidao ove sezone 🙄

Jbga CHI je imao školski primer dobijanja na kraju FG-om al Jbga...

Celu sezonu su u fazonu : Ne može napad da zasere toliko da odbrana ne opegla to...

Ovde je njima napad čak i bio iznad proseka...

Brat Folsara, svaka čast!

Link to comment
7 hours ago, Zinedine Zidane said:

Sjajna tekma, vrhunske odbrane i solidni napadi. Steta za Bearse, stvarno su dobro odigrali i na kraju nisu imali srece.

Ako Eaglesi ne startuju Folesa sledece sezone slobodno neka ga proslede Giantsima, dacemo 6. pick na draftu i jos nesto pride. :D

Covek im je talican, tu nema sumlje.... Ali sumljam da ce se odreci Wentza. Foles ce valjda naplatiti ove playoff carolije. Ne verujem da ce kod vas ali nece ni ostati u Filadelfiji. 

Link to comment
7 minutes ago, Nesh said:

Uf, stvarno grozan nacin da se ispadne...steta za Bearse. Svaka cast Phili, ali ovu daranje o "martinele" i ispadanje lopte iz gola je stvarno previse...

Pa to je ona trenerska žvaka"nije nam taj promašaj izgubio utakmicu nego sve pre toga..." . Jbga, protivnički QB 2 INT-a , to bi moralo da bude dovoljno za pobedu...

Link to comment

Jbg, ne znam kako se to gleda u stručnim krugivima, ali po meni posle qb, kicker je odmah po važnosti... To je čovek koji donosi poene direktno...Steelersi, da imaju biljeg kickera, bili bi u PO, Chicago bi sinoć prošao, svašta bi bilo drugačije...

 

Zato je jedan Vinatieri... :)

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...