Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Dkfhixa.gif

 

Jospeh mu prijavljuje a on "znam neka samo ćuti", a onda prijavljuje zebrama pre snapa

koji đubrov :lolol:

ali na kraju kad glumi da je popizdio :rolf:

Edited by omiljeni
Link to comment
Dkfhixa.gif
 
Jospeh mu prijavljuje a on "znam neka samo ćuti", a onda prijavljuje zebrama pre snapa
koji đubrov [emoji38]ol:
ali na kraju kad glumi da je popizdio rolf.gif




Mislim da mu nije prvi put..

.... Shiit has hit the fan!



Link to comment

pa da, poenta je da će ovi verovatno svakako uzeti 1st down, a u procesu će potrošiti bar 40 sec više (možda i 80) nego ovako.

elegantnije bi bilo da odmah urade encroachment jer bi zaustavio game clock dobrih 20 sekundi ranije, a sve bi bilo isto plus ne bi morao da glumata i pravi se lud i još ne rizikuje da sudije puste da se odigra play.

Link to comment

Dalas koji je vodeći u diviziji sa skorom 2-4 je morao izgubiti obe utakmice, odnosno jednu je morao a drugu je trebao. Moraću večeras po netu malo da potražim kako Skip i Šenon komentarišu sinoćnju utakmicu. Pročitah komentar kako je Arizona igrala jako loše u napadu i svejedno zakucala 38 poena, koliko je odbrana Dalasa kvalitetna. 

Link to comment
Dalas koji je vodeći u diviziji sa skorom 2-4 je morao izgubiti obe utakmice, odnosno jednu je morao a drugu je trebao. Moraću večeras po netu malo da potražim kako Skip i Šenon komentarišu sinoćnju utakmicu. Pročitah komentar kako je Arizona igrala jako loše u napadu i svejedno zakucala 38 poena, koliko je odbrana Dalasa kvalitetna. 
Mislim da Skip još veselo poskakuje zbog demoliranja AR od strane GOAT [emoji12]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
5 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Dalas koji je vodeći u diviziji sa skorom 2-4 je morao izgubiti obe utakmice, odnosno jednu je morao a drugu je trebao. Moraću večeras po netu malo da potražim kako Skip i Šenon komentarišu sinoćnju utakmicu. Pročitah komentar kako je Arizona igrala jako loše u napadu i svejedno zakucala 38 poena, koliko je odbrana Dalasa kvalitetna. 

da li ti zaista gledas Skipa i Shannona? mislio sam da to niko sem omiljenog i titjera ne gleda, ali to je izgleda neki fetish navijaca timova iz NY :P

 

a lepo sam ti rekao da dodjes da navijas za nas, ali ne, ti neces da slusas...

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

da li ti zaista gledas Skipa i Shannona?

 

Samo kad Dalas pukne neku bitnu tekmu ili bude gengbengovan...što znači otprilike...Da! gledam Skipa i Šenona. 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...