Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

1 hour ago, arheolog1981 said:

Urekao sam ih, taman mi pukao strim kad su probali 2p konverziju za plus 9... ne kontam odluku, idi na siguricu i plus osam pa neka Tenesi razmišlja o TD i 2p za izjednačenje.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

 

Počinjem samom sebi da izgledam kao lik koji dežura kad je u pitanju pojedinost do koje mu je posebno stalo pa se osjeća prozvanim kad god se to pomene :D

 

Skoro sigurno dobijaš utakmicu sa +9, lakše je to konvertovati nego razmišljati o produžetku u koji se vjerovatno ide ako failuješ™ konverziju ili samo malo manje vjerovatno ako pucaš XP i popiješ TD + njihovu konverziju.

Dobra odluka i Riverboat Rona da ide na pobjedu umjesto na produžetak. Oba tima su izgubila, ali to ne mijenja činjenicu da su to bile dobre odluke. Oba tima imaju samo po pobjedu, pa čemu onda kalkulisanje i mrcvarenje sa produžetkom kad je pobjeda na 2 jarda daleko?

 

Steelersi su za promjenu pobijedili blowoutom™, ali je Bush nažalost završio sezonu zbog pocijepanog koljena. Iako nije baš ključni igrač odbrane, dosta je bitan jer ne postoji u ekipi niko ni približno sličan njegovom profilu i biće ga teško zamijeniti.

Link to comment

Taman videh Tuu da se zagreva al ne, ne ulazi... ne kontam uopšte Majami. Peti pik na draftu, jedan od najvećih prospekata na QB poziciji u poslednje vreme i minuta nije video u 6 kola.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
18 minutes ago, freakns said:

Veljo, drzis li gace Veljo?

 

EDIP: resetovali smo Rodgersa na fabricka...

I sad opet pitas kako ste favoriti?

Nesto i ti da naucis

Resetovali ste ga na MM podesavanja...

Link to comment
17 hours ago, arheolog1981 said:

Urekao sam ih, taman mi pukao strim kad su probali 2p konverziju za plus 9... ne kontam odluku, idi na siguricu i plus osam pa neka Tenesi razmišlja o TD i 2p za izjednačenje.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

 

sad gledam tu utakmicu, titansi su pre tog touchdowna ladno namerno napravili 12 men on the field u odbrani kad su texansi imali 2nd & 1

ko bi reko da je onaj buzdovan sposoban da bude tako "kvaran" :lolol:

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...