Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Izvanredno drugo poluvrijeme Vikings - Seahawks. Rad od kuće u doba pandemije znači imati luksuz gledanja SNF ujutro kad se ustane :D.

 

Seahawks nijedan 3rd down nisu konvertovali, zaustavili 4th & inches kojim bi Vikings dobili utakmicu i onda opalili drive od 94 jarda za pobjedu. U tom driveu pretvorili 4th & 10 pa 4th & goal za pobjedu. Iako je samo 5. nedjelja i vjerovatno mi je jak utisak od ovog meča, ali i inače do sad što sam gledao - Wilson mora biti MVP.

Link to comment

Њу Орлеанс се опасно распада ове сезоне. Мајкл Томас неће играти против Чарџерса јер се потукао са саиграчем на тренингу.

Link to comment

meni nije jasno što Zimmer nije išao za 2pts kad su postigli TD na 19-21. Polovina četvrte, šta će ti +5, valjda je logično da ideš za +6

posle je išao na taj 4th down, da je tu imao +6 onda bi FG bio dovoljan da završi utakmicu, što je zapravo i jedan od razloga da ideš za 2pts na +4. Mattison ga je tu prodao ružno.

u trećoj su failovali na 2pts, ali to ne bi smelo da utiče na ovakve odluke.

 

nisu ovo smeli izgubiti Vikins.

 

 

 

Link to comment
meni nije jasno što Zimmer nije išao za 2pts kad su postigli TD na 19-21. Polovina četvrte, šta će ti +5, valjda je logično da ideš za +6
posle je išao na taj 4th down, da je tu imao +6 onda bi FG bio dovoljan da završi utakmicu, što je zapravo i jedan od razloga da ideš za 2pts na +4. Mattison ga je tu prodao ružno.
u trećoj su failovali na 2pts, ali to ne bi smelo da utiče na ovakve odluke.
 
nisu ovo smeli izgubiti Vikins.
 
 
 
Zimmer ima te neke "momente", gde prosto izgleda kao da nikad nije razmišljao o tom nekom sledu događaja...


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
34 minutes ago, omiljeni said:

meni nije jasno što Zimmer nije išao za 2pts kad su postigli TD na 19-21. Polovina četvrte, šta će ti +5, valjda je logično da ideš za +6

posle je išao na taj 4th down, da je tu imao +6 onda bi FG bio dovoljan da završi utakmicu, što je zapravo i jedan od razloga da ideš za 2pts na +4. Mattison ga je tu prodao ružno.

u trećoj su failovali na 2pts, ali to ne bi smelo da utiče na ovakve odluke.

 

nisu ovo smeli izgubiti Vikins.

 

 

 

 

Naravno, + 4 ili +5 je sasvim nebitno i još je pola četvrtine do kraja. Ideš na +6, XP-ovi se ipak promašuju dovoljno često. Ne da nisu smjeli izgubiti, nego je žalosno što jesu nakon onakvog prvog poluvremena u kojem su skroz ugasili Seahawkse. Pohvala za pokušaj zatvaranja utakmice na 4th&inches, tu sam bio siguran da ide FG, htio sam da im to uspije ali se nije dalo.

 

Finih agresivnih odluka je bilo i na Eagles - Steelers: Eagles gube 17 sredinom treće, daju TD i odmah se ide za 2 (uspijeva). Onda daju TD, daju XP i sad su na -2. Steelersi useravaju napad fumbleom na hvatanju, Eagles uspijevaju kratak drive... i onda šutiraju FG sa 57 jardi u čini mi se otvoreni dio Heinz Fielda što je ipak veliki no-no. Zamalo je i prošlo. Hoću da kažem, tako što je išao na konverziju za 2 odmah nakon prvog TD-a, došli su u situaciju da im FG donosi pobjedu.
Tomlin onda nakon tog promašaja isto ne igra konzervativno, cijelo vrijeme im odlično rade kratki pasovi i ide se na to. 2&8, ide pas, a ne trčanje... i opet fumble istog lika na hvatanju :D ali sudije spašavaju i kažu incomplete. Naredna akcija opet pas da se više privodi kraju, Claypool u slotu, Eagles ga čuvaju nekim nemuštim linebackerom, doviđenja i prijatno.

Link to comment

Chargersi i njihove neresive muke sa kickerima. Prvo promasuje extra poen kod prvog td a onda na kraju field goal za pobedu posle neverovatnog hvatanja Williamsa. Ekipa koja bi na kraju svake sezone mogla da ima 5 pobeda vise.

Link to comment
Herbert igracina :Hail: 
 
kakva dva tesna poraza za redom gde je nadigrao i Bradyja i Breesa. nadam se samo da kada sve postane bitno nece biti choker ko Fica 
Vrhunski igrač, oduševljen sam. Za sada ROY

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...