Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

od kojih mi papaka izgubimo, majko mila... ali tako to ide kada napravis 20 penaltija... doduse, onaj personal foul Barrettu je bruka i sramota. a na kraju nas kostao tekme

Link to comment
19 minutes ago, freakns said:

od kojih mi papaka izgubimo, majko mila... ali tako to ide kada napravis 20 penaltija... doduse, onaj personal foul Barrettu je bruka i sramota. a na kraju nas kostao tekme

Bjazhi.  Nama je Tampa stara musterija jos dok smo bili u isti Division :fantom:

Link to comment
39 minutes ago, Frank Pembleton said:

Folsara u emotivnom govoru posle tekme...

Jel mu ovo prva pobeda posle SB?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Ti prespavao sezonu posle SB, on nama bio closer i sledece sezone i pikao PO. Kako mozes da zaboravis recimo double doink tekmu... :D

Link to comment
2 hours ago, Grandilof said:

 

Ti prespavao sezonu posle SB, on nama bio closer i sledece sezone i pikao PO. Kako mozes da zaboravis recimo double doink tekmu... :D

A bre... zaboravih "kao da..."

Link to comment

Titansi i Patsi opet pozitivnog danas... potpuno ce sjebati raspored

 

a da je liga kada je prvi iz Titansa testiran pozitivan odmah odlozila mec, 10 dana karantin, sada bi vec bili cisti i mogli igrati mec sa Buffalom. ovako, zatvaraj objekat pa otvori za tri dana, pa onda opet neki pozitivan... tako mogu do sledece sezone

Link to comment

Na Mozzartovom sajtu uzivo moze da se igra mec K. City - Oakland....:D

A i ja vala ne mogu da se naviknem da su Las Vegas...Odlicna utakmica Raidersa, jes da Mahomesu treba malo, ali dobro se drze ...

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...