Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

3 hours ago, freakns said:

naravno da nije pitanje igrackih kvaliteta

njega Packersi da uposle kao backup QB posle dve nedelje max bi krenuli po medijima da kenjaju kako su Packersi rasisticka organizacija koja startuje Rodgersa samo zato sto je belac. Ray Rice je sutnut iz lige kada je bio top3 RB zato sto je udario zenu. jasno je dat znak da ne postoji igrac koji je veci od lige i da ce NFL spreciti negative publicity na svaki nacin. Kap to nije razumeo i nastavio je da ih pika u oko i normalno da nikome ne pada na pamet da opet prolazi kroz to

Plus njegove zajebancije sa organizovanjem private combine su im dale samo takav izlaz 

 

jebo te onaj ko ti dozvoli da pišeš ovakva sranja. :rolf:

 

 

 

Link to comment

TV rejtinzi skacu 2 godine za redom. Nece niko u NFLu rizikovati da se narativ od Lamara prebaci na Kapa, to je bottom line. Kap, i kad ne bi startovao bi imao pres konferencije i/ili 10 mikrofona u svlacionici posle utakmice. Njima je i Tim Tebow bio problem, posto je bio polarizing figure i mediji su mu pridavali vise paznje nego sto je igrom zasluzivao. Isto i za Kapa. Sad, kad bi Mahomes klecao na himnu, sumljam da bi bio veliki problem.... sve dok bude igrao kako igra sada. 

Link to comment

Pa to, kome treba distraction. :cool:

Tako će i Suzi za Kalinića da napravi mmw. Biće ma zvali bi mi njega da igra te kvale, ali brate mili kome trebaju ti mikrofoni u svlačionici, taj neki cirkus plus još da kmeči čim posedi na klupi duže od 2 min i da mu to rade jer glasa Đilasa. Na kraju krajeva možda i ne zaslužuje kvalitetom da bude tu, jer ipak tu figuriraju i Birčević i Raduljica.

A i sjebala ga žena, isto ko i Ricea i Kaepernicka. :lol:

Link to comment

Sto vise gledam i citam oko Kap situacije, sve mi vise logicno deluje teorija da su Jay Z i Goodell, nekako dogovorili/nagovorili vlasnike da organiziraju trajal u Atlanti. Jay Z ocigledno zeli biti vlasnik NFL tima, Goodell bi voleo crnog majority vlasnika... pa su ovaj cirkus organizirali kako bi dokazali kako je i NFL "dobra" liga - kao NBA. Mediumski stunt koji im nije prosao. Sad, ne znam koliko Goodell zeli da postane Adam Silver... neka mu neko objasni da je on komesar u ligi, koja je u USA - valjda 10 puta popularnija od one kojoj je Silver komesar. 

Link to comment
2 minutes ago, mandingo said:

Sto vise gledam i citam oko Kap situacije, sve mi vise logicno deluje teorija da su Jay Z i Goodell, nekako dogovorili/nagovorili vlasnike da organiziraju trajal u Atlanti. Jay Z ocigledno zeli biti vlasnik NFL tima, Goodell bi voleo crnog majority vlasnika... pa su ovaj cirkus organizirali kako bi dokazali kako je i NFL "dobra" liga - kao NBA. Mediumski stunt koji im nije prosao. Sad, ne znam koliko Goodell zeli da postane Adam Silver... neka mu neko objasni da je on komesar u ligi, koja je u USA - valjda 10 puta popularnija od one kojoj je Silver komesar. 

 

 

Link to comment

Pogledah revenue listu. Nisam ocekivao da MLB ima toliko veci u odnosu na NBA (ma koliko ja vise voleo MLB). NFL ocekivano na prvom mestu. Od fudbala PL ubedljivo prva i ona ispred NBA.

Link to comment
17 hours ago, Miljenko said:

Pogledah revenue listu. Nisam ocekivao da MLB ima toliko veci u odnosu na NBA (ma koliko ja vise voleo MLB). NFL ocekivano na prvom mestu. Od fudbala PL ubedljivo prva i ona ispred NBA.

MLB vlada lokalnim TV marketima, nacionalno nema skoro nikakvu paznju ali lokalno je mnogo jak, NBA ima znacajnu medijsku pokrivenost a utakmice imaju slabiji TV rejting neko college football. NBA zivi na twitteru, youtube i slicno. 

Link to comment

ma NBA ne može ni da sanja gledanost koju ima college football.

Pišem cifre po sećanju, pa možda i promašim koji milion gore dole, ali prošli vikend je Gopherse i Penn State gledalo oko 7-8 miliona ljudi. Čim se ta utakmica završila onda su igrali LSU i Bama što je gledalo valjda 16 miliona u proseku i preko 20 miliona u peaku.

To su regular season utakmice koje se igraju paralelno sa još xy drugih utakmica, a prebace gledanost NBA Finals utakmica.

game 7 world series u baseballu je nedavno gledalo 20-25 miliona.

Link to comment

Sećam se onog podcasta jednog forumaša sa onom dvojicom sa Arene i kao pričaju o utakmicama i krene oko organizacije i onda cvrc:
NBA liga koja je mnogo ozbiljnija u biznis smislu i organizaciji od NFL lige...
I ja kao wtf?
Mislim, čime se to meri?
Pošto znam otprilike sve ove cifre koje ste spominjali...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Šesta Lička?

ne bilo ti zapovjeđeno al aj kad uzmogneš nađi koja je epizoda u pitanju, baš da vidim šta su to pričali [emoji3]

Ma kratko usput, naravno nisu elaborirali...

 

Mislim da je ovo negde na početku...

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...