Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

38 minutes ago, omiljeni said:

smarate :fantom:

rađe bih gledao preseason scrimmage Grofovi vs Lazarevac Grim Reapers nego press konferencije pre i posle utakmica i radio shows

ako izgubimo, što je prilično sigurno, onda ću gledati kzš da čujem samo dve stvari:  da li je šurmur dao ostavku i da li je betcher otkotrljan u fabriku kobaja...

Link to comment

ja sam pogledao možda 2-3 kzš u životu. Jednu kad smo izgubili kući u week 16 od Falconsa sa Redmanom, pa Rex mislio da smo ispali iz trke za playoff, ali u pola pressice mu jave da je i glavni konkurent za wild card izgubio. Rexara pola pressice klinički mrtav, a drugu polovina kao da je na speedu. :thumbup: Kakav je to Bog bio.  

 

 

 

 

Link to comment

Jedan dobar napad smo imali i odbranili smo trčanje, osim što dobili 2 td trčanjem :)

Sve u svemu, očekivano. Darnold odigrao kao matori qb, odlično vodio ekipu. Odbrana jetsa se igrala sa 3 zamene u OL

Link to comment
Just now, mandingo said:

Kradja i u PITT. Kako ovo nije incomplete pass?

ista situacija danas bila u toiletbowlu i sudili u incomplete za davisa. čak je i whisperer uložio challenge, ali ništa od toga.

Link to comment
11 hours ago, teacher said:

ista situacija danas bila u toiletbowlu i sudili u incomplete za davisa. čak je i whisperer uložio challenge, ali ništa od toga.

dokle ce mara da tolerise ove gluposti ?

cini mi se da smo ponovo omasili sa hc

Link to comment
12 hours ago, teacher said:

kad vidim bogera da sudi, znam da se sprema neka krađa

crni brat koji izabere da bude sudija...pametnom dostaTM. na takve pošten čovek ni biciklo ne bi prislonio.

što se kaže poturica gori od turčina

 

12 hours ago, Frank Pembleton said:

Slazem se....Karma za onu kaznu koja dosudjena CM-u

 

:laugh:

Relativizacija kao takva.

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...