Jump to content
renne

NFL 2018

Recommended Posts

3opge

otvorite poseban topik za Subotare.

mandingo
7 minutes ago, teacher said:

alabama lsu je must see

Bill Simmons iz Novog Sada... i New Englanda (valjda Connecticut, nisam siguran) ne misle tako. Za New England je jasno, niti Belicheat draftuje dobro, niti tamo ima neki dobar college tim. Za ovoga iz NSa, to mi je misterija... 

Grandilof

Kod nas velika vecina ne gleda NCAAF.

mandingo
7 minutes ago, Grandilof said:

Kod nas velika vecina ne gleda NCAAF.

Sta je to kod vas? Novi Sad? :p   

Ti mozes Temple da probas, igraju ma Lincu - Kao Eagles. 

Grandilof

Pa nije veliki uzorak, ali sa drugog foruma i ljudi koje ja iole poznajem da ako svaki treci, cetvrti gleda. Mene je omiljeni navadio, poceo sam da igram i dynasty pa ispratim koliko toliko, ali do pre 2-3 godine apsolutno nista nisam pratio. 

Miljenko

Mene kod NCAAF nervira vremenski okvir. U NHL recimo navijam za Pittsburgh oduvek. Crosby i Malkin su sezonama u timu. Ovde igrac moze biti par godina u ekipi i eventualno se oprobati u NFL. Znam da se ljudi poistovecuju sa timom, no bez prepoznatljivih lica, meni to nije to. I kod mene interesovanje varira od sezone do sezone.

mandingo

Do pre nekoliko godina je bio sasvim drugaciji sport. Danas, ako se oduzmu military academies (koji igraju mahom triple option,) nema puno razlike sa NFLom. Posebno na utakmici kao Alabama vs. LSU. Recimo, Alabama ce imati QBa i mozda 3 WR u prvoj rundi drafta ove godine. NCAAF je jedini talent pipeline za NFL, nije ovo basket ili hokej, gde je puno internacionalnog talenta. Mislim, svako neka gleda sta hoce... samo mi je cudno. 

mandingo
3 minutes ago, Miljenko said:

Mene kod NCAAF nervira vremenski okvir. U NHL recimo navijam za Pittsburgh oduvek. Crosby i Malkin su sezonama u timu. Ovde igrac moze biti par godina u ekipi i eventualno se oprobati u NFL. Znam da se ljudi poistovecuju sa timom, no bez prepoznatljivih lica, meni to nije to. I kod mene interesovanje varira od sezone do sezone.

To je vec logicna zamerka. Doduse, u college footballu bar moraju 3 godine da igraju. Kad pogledas, nije da su tvoji Steelersi recimo, isti tim od pre 3-4 godina... osim Bena. 

Edited by mandingo

Miljenko

Stoji za Steelerse, mada imas tog jednog starosedeoca. Ili Tomica kod Patriotsa, za koga sam skoro zaboravio kada je i stupio na glavnu scenu. Pa i u MLB imas sve cesci trend vezivanja start playera na duze, kako bi fransiza bila prepoznatljiva.

Frank Pembleton

Ama ljudi nemaju vremena...

Ja pogledam ponešto, ali realno, ne cimam se previše...

... Shiit has hit the fan...

omiljeni

da, nemaju ljudi  vremena da gledaju college football

3opge

o uzasa

Frank Pembleton

Koji rezultat?

... Shiit has hit the fan...

Zverilla
2 hours ago, omiljeni said:

da, nemaju ljudi  vremena da gledaju college football

Badminton je keva. 

Nego, šta kažeš, oce li neinformisani* gase dočekati kraj sezone, ili će Džonsonu ipak biti preveliki blam da ga otpusti 8m nakon što ga je doveo kao spasioca?

* Za one što be prate zadrugu u Džersiju: gase u ponedeljak nije znao da se Bell povredio u nedelju