Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Just now, omiljeni said:

Tu sam brt gledam utakmice i pratim fantasy.
Propade mi sezona jer sam startovao Davante Adamsa ciji Qb ne moze pas jebeni da kompletira.

Tako mene zajebao ovaj inficirani mladi QB.Jbga realno je bilo da pokaze nesto protiv tima koji tankuje al jbga...

Link to comment

Sta oces, imao je 15ak bodova. To je Ok. Imao bi jos da mu nisu supci ponistili TD bez razloga
Ali ovo sa Adamsom i njegovim Qb je vec blamaza. 3 boda
Evo je sad namestio Geronima u bolnicu.

Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

Sta oces, imao je 15ak bodova. To je Ok. Imao bi jos da mu nisu supci ponistili TD bez razloga
Ali ovo sa Adamsom i njegovim Qb je vec blamaza. 3 boda
Evo je sad namestio Geronima u bolnicu.

Protiv MIA...Eno ti ga Pablo pa kukajte

Link to comment
8 hours ago, omiljeni said:

Sta oces, imao je 15ak bodova. To je Ok. Imao bi jos da mu nisu supci ponistili TD bez razloga
Ali ovo sa Adamsom i njegovim Qb je vec blamaza. 3 boda
Evo je sad namestio Geronima u bolnicu.

Ili da nije bacio onaj besmisleni INT na 1yd i 30sec do poluvremena...

Link to comment

Horde Zla posle pola sezone konacno naisle na NFL tim... i zamisli, kada ne igras proti QB whisperera, ta odbrana i ne izgleda all time best. Jebote, ljudi vec 20 godina imaju 6-0 pre pocetka sezone, pa ne bili u playoffu non stop

Link to comment
Horde Zla posle pola sezone konacno naisle na NFL tim... i zamisli, kada ne igras proti QB whisperera, ta odbrana i ne izgleda all time best. Jebote, ljudi vec 20 godina imaju 6-0 pre pocetka sezone, pa ne bili u playoffu non stop
Realno ko u da u LŠ krećeš svaku tekmu sa 1:0....



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 hours ago, freakns said:

Horde Zla posle pola sezone konacno naisle na NFL tim... i zamisli, kada ne igras proti QB whisperera, ta odbrana i ne izgleda all time best. Jebote, ljudi vec 20 godina imaju 6-0 pre pocetka sezone, pa ne bili u playoffu non stop

I protiv Billsa i Brownsa se videlo da im run defense ne stima bas. Pass defense je nenormalan. Mislim da je njihov problem napad, za sada. OL im je prepolovljen, run game im je suvi prosek. To naravno znaci da ce Gaydy imati neki ludacki 3rd down pass u Januaru.... ostalo se vec zna. Inace, AFC East je ocaj ali generalno, cela konferencija je losa. Tim kao Tampa, recimo bi bio borderline wild card team u AFC--u. Buffalo je 6-2, pobogu. 

Link to comment

Pola tih NFC pobeda je protiv Northa ali sad im je ostalo još veoma malo utakmica protiv Bengalsa, Brownsa i Steelersa, a imaju još dosta da igraju protiv boljih AFC timova.

taj skor će brzo da se preokrene kad se zaređa još par nedelja ko što je bilo juče.

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

da, NFC je mnogo bolji. Jedino ga malo jebe to što nekad moraju i da igraju protiv AFC pa se vidi kako se to završi

Juče 1-4 za AFC

najbolja NFC konfa ko bosa po trnju :sad:

 

Ako gledas striktno skor, NFC North nije bila najbolja divizija ni pre ovog kola. Vec predjeno 40/64, i isto tako ovima je sve manje Giantsa i Skinsa, ja mislim da nema teorije da okrenu.

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...