Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

1 minute ago, mandingo said:

Sramotni Jetsi, a matori Vini vec 2 utakmice gubi Coltsima. Jednu je dobio, doduse.  

 

 

jedva čekam sutrašnje ny novine i radio emisije... tražiće se glava, a ne ostavka, qb whisperera

Link to comment
28 minutes ago, teacher said:

jedva čekam sutrašnje ny novine i radio emisije... tražiće se glava, a ne ostavka, qb whisperera

Pih, to je NY post i ostale reakcionarske splacine. Pravo pitanje je, ako se malo ukljuci analiticka strana mozga: "Dali je Darnold bolji od matorog Gaytona i dali je Gase bolji od Gejza"  

 

Ako je whisperer bio play caller kod povijesne Broncos sezone (a svi znamo da jeste) u cemu je sada problem? Nemojte se iznenaditi ako ovo ispadne da je long con whisperera i Semija.... sta je cilj toga? That remains to be seen.  

 

Ne znam dali bi omiljeni napisao ovakav post.... :)

Edited by mandingo
Link to comment
1 minute ago, mandingo said:

Pih, to je NY post i ostale reakcionarske splacine. Pravo pitanje je, ako se malo ukljuci analiticka strana mozga: "Dali je Darnold bolji od matorog Gaytona i dali je Gase bolji od Gejza"  

 

Ako je whisperer bio play caller kod povijesne Broncos sezone (a svi znamo da jeste) u cemu je sada problem? Nemojte se iznenaditi ako ovo ispadne da je long con whisperera i Semija.... sta je cilj toga? That remains to be seen.  

 

Ne znam dali bi omiljeni napisao ovakav post.... :)

više mislim na espn radio ny i wfan radio. can't wait!

inače meni su govorili moji tajni izvori iz denvera, da kad god je peyton držao ruke na ušima pre ulaska u hadl (jer kao ne može da čuje šta whisperer govori - no pun intented)  tada se peyton koncentriše da sam nađe akciju. a te sezone je mnogo držao ruke na ušima.

Link to comment

ma daj bre, zvao je akcije koliko i moja pokojna baba.

 

igrali su no  huddle offense non stop. Gayton je sam sve radio. ovaj mu je mozda u offseasonu predlozio 2 akcije koje mogu da igraju, ako i toliko, jer je i to Gayton radio. u Bearsima je imao cirka 25 napad, u Dolphinsima jos gori. jeste da je u Dolphinisima bio HC, ali morao je imati uticaja na napad... covek je Goodellov vanbracni sin ili tako nesto, sto bi inace toliku rupu drzali u ligi?!

Link to comment
14 minutes ago, freakns said:

ma daj bre, zvao je akcije koliko i moja pokojna baba.

 

igrali su no  huddle offense non stop. Gayton je sam sve radio. ovaj mu je mozda u offseasonu predlozio 2 akcije koje mogu da igraju, ako i toliko, jer je i to Gayton radio. u Bearsima je imao cirka 25 napad, u Dolphinsima jos gori. jeste da je u Dolphinisima bio HC, ali morao je imati uticaja na napad... covek je Goodellov vanbracni sin ili tako nesto, sto bi inace toliku rupu drzali u ligi?!

Pa valjda si naslutio dozu ironije u postovima? Gayton je imao okay da menja akcije u drugoj, trecoj sezoni u Coltsima, da ne pricamo o Denveru. Whisperer mu je pravio drustvo kad je gledao odbrane u film roomu. Mozda mu je cips i pivo ponekad doneo. 

Link to comment

ako pogledas NBA onda da. 

ali u NFL je bilo odlicnih. Parcells i Coughlin npr. i Djetsi su imali dobrih, samo su posrana fransiza, pa im dzabe HC. Belichick, Parcells, Carroll, cak i poluludi Herm Edvards nije bio bas rupa

Link to comment
Just now, mandingo said:

Pa valjda si naslutio dozu ironije u postovima? Gayton je imao okay da menja akcije u drugoj, trecoj sezoni u Coltsima, da ne pricamo o Denveru. Whisperer mu je pravio drustvo kad je gledao odbrane u film roomu. Mozda mu je cips i pivo ponekad doneo. 

mea culpa! jbg, navikao sam da Omiljeni pise o Djetsima :D

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...