Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

1 hour ago, Miljenko said:

Kakav preokret. Rodgers bog fudbala.:Hail:

Na žalost, biće skupo plaćen...

Nadam se da nije "Pirova pobeda" ...

A uostalom, to su Bears-i Jbga, uvek nađu način da sjebu sami sebe...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

I dalje OL dno dna. Nemaju Giantsi šta da traže ukoliko se tu nešto krupno ne promeni. Da staviš jednu banderu umesto Flowersa veća bi korist bila mada se ni skupo plaćeni tackle na suprotnoj strani nije proslavio. Ne znam ima li smisla probati sa onim Pazstorom, ali i on je čovek FA na najdeficitarnijoj mogućoj poziciji posle QB a to sigurno nije zato što 31 preostala ekipa misli da je dobar.

Link to comment

Zajeban raspored imaju Giantsi a ni u diviziji se verovatno nece dobro provesti. 6:10 je moja prognoza u najboljem slucaju. Bilo bi lepo da me razuvere ali ne vidim kako mogu u diviziji da izvuku vise od 2 pobede i to protiv raspalog Dalasa. DL File ce da rastavi Meninga na komade.

 

Link to comment

Solder je mnogo gotivan lik, community hero, pobijedio neke kancere, isto neke porodične drame, međutim nije lud BB što ga nije htio preplatiti, jednostavno sa takvim fizikalijama, morao bi biti bolji ali on s vremena na vrijeme upadne u neku rupu koja zna da traje po pola sezone

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...