Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

1 hour ago, radisa said:

Šta je bilo?

 

Vidim da je poslednjih 2 minutra trajalo večno, a mrzelo me da tražim potok™...

Ma ludnica od tekme, najvise oko sudjenja. Prvo pogledaj ovu katastrofalnu gresku sudija na 5.30 protiv Braunsa, a ovo na kraju 2 vrlo diskutabilne odluke protiv Rejvensa (od 11.25) 

U Pitsburgu zavrsilo i svi ostali na stadionu i igraci i navijaci i gledali prenos, ipak na kraju odose tuzni.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Ne znam da li je pametno Bearsima sto su dobili danas. Mogli su lagano da razmontiraju Vikingse sledece nedelje. Favoriti su i protiv Eaglesa ali cini mi se da su nepredvidljivijeg protivnika izabrali.

Link to comment
8 minutes ago, Grandilof said:

Uzeh da vidim kvote te u Meridianu, sunce ti poljubim na nas 3.25, a za SB 32. Nista nisu naucili prosle godine. :D

 

Eh, zato i ne igram na Bearse. Premala kvota, a ako Foles zaplese kao u proslom plejofu, moze biti svasta.

Igracu i sve dvojke rekreativno.

Link to comment

Meni je tu za nedelju Fila zicer, +11.5 u Millenniumu na 1.35, to nema gde da pusti. Coltsi i Seahawksi po +8.5, na 1.30. Jedino mi je Ravens-Chargers duel nepoznanica. Ravensi  cele sezone nisu igrali skoro nista, a ipak udjose.

Link to comment

Igraj tu under. igrali su Ravensi i Chargersi nedavno i Ravensi su dobili u gostima. Chargersi protiv nisu uzeli 200 yarda ukupno, rezultat bio 21-7 ili tako nešto i to su još Ravensi postigli defanzivni TD minut pre kraja.

Link to comment

Ja sam spreman u karton fensi piva da hoćemo. Elementarna logika. Ako ga šutnu uštedeće otprilike koliko bi platili rentiranje nekog veterana za godinu dana, onda bolje njega koji je već u sistemu. Lauletta je bulja, na njega ne možemo računati. Ukoliko se draftuje QB sigurno neće biti spreman week 1 bez obzira ko to bio.

Verovatno će se napraviti neka rekonstrukcija koja uključuje produženje na jednu sezonu a koja smanjuje udar na seleri kep sledeće sezona a omogućava da se otpusti na kraju iste,  bez nekih velikih gubitaka one sezone iza. Ukoliko ne pristane na to, onda ga treba šutnuti pa taman OBJ igrao QB-a. 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...