Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

mogli ste od Jetsa da uzmete pickove koji su uzeli Coltsi, ali izgleda da niste to hteli.

Nema šanse da ćete dobiti bolju ponudu na draft day, osim možda ako se Brownsi ne zajebu i ne uzmu Allena (mislim da se tp neće desiti, ali iz nekog razloga ima dosta novinara koji pričaju o toj mogućnosti...), pa da neko upre gore zbog Darnolda.

Link to comment

robuješ stereotipima :fantom:

Rosen je bio rođen da igra na USC, a Darnold je trebao da bude linebaker na Utah State ili Arizoni ali je došlo do poremećaja prostorno-vremenskog kontinuuma

Link to comment
24 minutes ago, omiljeni said:

mogli ste od Jetsa da uzmete pickove koji su uzeli Coltsi, ali izgleda da niste to hteli.

Nema šanse da ćete dobiti bolju ponudu na draft day, osim možda ako se Brownsi ne zajebu i ne uzmu Allena (mislim da se tp neće desiti, ali iz nekog razloga ima dosta novinara koji pričaju o toj mogućnosti...), pa da neko upre gore zbog Darnolda.

 

Navodno Giantsima ništa nije ni nuđeno od strane Jetsa. 

 

Ja sve kontam Bilsi će se otvorit kad bude stani pani.

Link to comment
22 minutes ago, omiljeni said:

robuješ stereotipima :fantom:

Rosen je bio rođen da igra na USC, a Darnold je trebao da bude linebaker na Utah State ili Arizoni ali je došlo do poremećaja prostorno-vremenskog kontinuuma

 

odmah se setim leinarta i kako je jebao keve na usc

Link to comment
1 hour ago, teacher said:

 

odmah se setim leinarta i kako je jebao keve na usc

 

Pa to, Rosen je Leinart koji će se slikati sa droljicama u đakuziju i živeti život napaćenog USC qb-a, a Darnold je više kao 3. sin iz siromašne radničke familije.

Darnold je najsigurniji pick od svih i zato će ga uzeti Brownsi. Football guy, ogroman talenat i jedina briga je što je imao mnogo turnovers, ali to se može lako srediti.

Rosen je bogataš i plava krv, potomak reptila koji su drmali još u 19. veku, mislim da je tata bio čak i neko mudo u Obaminoj administraciji, kao klinja viđen za top 10 na ATP listi, dosta ljudi dovodi u pitanje njegovu ljubav i strast prema sportu...sve stvari koji ne želiš ni blizu kod svog 2nd overall draft pick QB

 

plus su na USC osim Leinarta igrali i 1 Palmer koji je bio odličan pro Qb, kao i Ljepi koji je u playoffu mrčio Peytona, Bradya, Riversa itd :cool:

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...