Jump to content
IGNORED

157. derbi Crvena Zvezda vs. Partizan


kud u maglu Simoviću

prognoza rezultata  

39 members have voted

  1. 1. prognoza rezultata



Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    18

  • Cash

    15

  • John Coltrane

    14

  • kud u maglu Simoviću

    13

2 minutes ago, copkillah said:

 

a to kakve tačno veze ima sa ovim što sam napisao na forumu? 

 

 

Ajde, ajde, ipak te je razgalilo, nemoj se stidis.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

a to kakve tačno veze ima sa ovim što sam napisao na forumu? 

 

 

 

pa ima, pokazuje kakav si

ovde si kao fini

al ne brini, ne znam više šta pišeš na fejsu, trebao sam to davno uraditi

Link to comment
Just now, renne said:

pa ima, pokazuje kakav si

ovde si kao fini

al ne brini, ne znam više šta pišeš na fejsu, trebao sam to davno uraditi

 

Super je što se pozivaš na RL stvari ovde na forumu. Stay classy, renne, kolika god da je trenutna patnja.

 

 

 

 

 

Link to comment

Prvo poluvreme je ono sto Zvezda stalno treba da igra i sto se ove godine izdvojilo kao Milojev potpis. Sto se Zvezde tice sve je bilo idealno. 

 

Cilj je na ovom mecu bio pobeda i ona je rutinski ostvarena. Partizan je bio slab na sva tri derbija ove godine, ali ovog puta su bili bas bezopasni. Jedino vredno pomena su 2 Bambijeva slobodnjaka i to je sve. 

 

Sudjenje po meni i nije bilo tako lose. Bilo je ujednaceno. Pustio je vise kontakta, nije hteo odmah da mase kartonima, a jedino sto im se nije dopalo je sto je pokusavao uvek da napravi balans. Jankovic je trebalo da dobije crvenni za ono udaranje glavom, a kompromis je bio zuti i njemu i Stojkovicu. Ali kakve smo predstave arbitara gledali na derbijima ova i nije bil tako losa...

 

Radonjicev gol je stvarno :Hail:

Link to comment

Iskreno, ne sjećam se kad je CZ (ovoliko) bolje psihički ušla u derbi od Partizana, očekivao sam bolji Partizan, obično je derbi utakmica za sebe, čak i kad je situacija da je jedna ekipa ultradominantna u prvenstvu (tipa ono kad je CZ imala po 20-30 poena prednosti) to ne znači da će ta dominacija da se prenese na derbi, plus i Partizan je ušao donekle u ok stanju u derbi, Zvezda ispala iz kupa, par kikseva... Očekivao sam ravnopravniju utakmicu, pričam o prvom poluvremenu. Drugo je bilo teški zaborav, stisnuta muda, neznanje, tuča, krljanje, pogubljen sudija, mučenje. Kažem, veoma često derbi nije pokazatelj stanja ekipa ali ovaj jeste nekako ličio na cijelo prvenstvo, CZ stabilnija, smislenija, a Partizan od sjaja do očaja, ove sezone se nikad nije znalo koji će Partizan izaći na teren, onaj protiv Zemuna i Voždovca kući ili protiv Čačka. Ovaj put je izašao loš Partizan. 

Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Iskreno, ne sjećam se kad je CZ (ovoliko) bolje psihički ušla u derbi od Partizana, očekivao sam bolji Partizan, obično je derbi utakmica za sebe, čak i kad je situacija da je jedna ekipa ultradominantna u prvenstvu (tipa ono kad je CZ imala po 20-30 poena prednosti) to ne znači da će ta dominacija da se prenese na derbi, plus i Partizan je ušao donekle u ok stanju u derbi, Zvezda ispala iz kupa, par kikseva... Očekivao sam ravnopravniju utakmicu, pričam o prvom poluvremenu. Drugo je bilo teški zaborav, stisnuta muda, neznanje, tuča, krljanje, pogubljen sudija, mučenje. Kažem, veoma često derbi nije pokazatelj stanja ekipa ali ovaj jeste nekako ličio na cijelo prvenstvo, CZ stabilnija, smislenija, a Partizan od sjaja do očaja, ove sezone se nikad nije znalo koji će Partizan izaći na teren, onaj protiv Zemuna i Voždovca kući ili protiv Čačka. Ovaj put je izašao loš Partizan. 

Gotovo 60 minuta smo igrali sa igračem manje i za to se u ozbiljnim sredinama dobija otkaz još u toku utakmice. Onaj dečko nije psihofizički spreman ni za derbi kadeta, kamoli za ovo, ne znam da li je imao neki kontakt sa loptom sem faulova. Kad je on izašao barem se nešto igralo (u trenucima kada je bilo igre) jer ste morali da obratite neku pažnju na izmenu. Partizan nije imao krljatora poput Jovičića, za razliku od prošlih derbija, tu ste u startu ostvarili prednost žustrom igrom i ostalo je bilo rutina. U svakom slučaju, zaslužena pobeda i titula.

Link to comment

teca se svesno odrekao sredine da bi napravio visak na levom krilu, nadajuci se bar jednom upotrebljivom centarsutu ka tavambi. mogla je fora i da mu prodje na pocetku, al je na njegovu zalost stojkovic odigrao utakmicu zivota i u par navrata sam zaustavio nalet tri igraca partizana na njegovu poziciju. onda smo mi poceli da dajemo golove i to je bilo to... u sustini, odlicna utakmica u prvom poluvremenu, dok su drugo sjebali haos na tribinama i sudija debilnim seckanjem igre.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...