Jump to content

Once Upon a Time in Hollywood (2019)

peralozac

Recommended Posts

18 hours ago, MocaVukotic said:

Ima par stvari na filmu koje su postavljene tako kako su postavljene jos tamo negde krajem 19. veka, i postoji dobar razlog zasto su tako postavljene, i onda vidis debelo u 21. veku dobrog i iskusnog reditelja koji to zanemaruje, a na stetu filma sto je najgore (i na njegovu stetu, ali njega ko jebe), i onda gleda final cut u montazi i kaze "ok, super, moze da ide u javnost". Kako bre ej?

Ljubitelji kratkog dokumentarnog nemog crno-belog fima stop.  

• Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Jimmy Kowalski

52

• rezwalker

33

• peralozac

30

• ToniAdams

25

Top Posters In This Topic

Popular Posts

pogledo pre par nedelja dzeki i mosdef mi treci sad na listi, posle PF i RD. jedan retko posten film.

XXI THE WORLD     Sama karta XXI pripada konačnom 12-om satu Duata i sazvežđu Strelca. Pošto je prethodna karta pripadala sedmom satu i sazvežđu Bika, logičo je zapitati se g

Posted Images

Meni su zapravo highlight H8 "negativci", Dejzi i njena banda, za taj tabor sam navijao..a nikad ne navjam za negativce u filmovima..doduse, u H8 su negativci svi, to je i poenta filma..jedino ako ove druge gledas kao mane zlo,  stvar interpretacije, i guess..

Ja sam navijala za sve u H8 kao i da se nikada ne zavrsi ol:
Kakav film, kakva ekipa. Sve Tarantinove filmove sam gledao 5+ puta ali H8 je jedini 10+. I bliži mu se lagano Pulp :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

+1

1. pulp fiction

2. hateful 8

3. reservoir dogs

4. kill bill

5. django

6. basterds

7. jackie brown

8. holywood

9. death proof

(jesmo radili već ovo?)

+1

1. pulp fiction
2. hateful 8
3. reservoir dogs
4. kill bill
5. django
6. basterds
7. jackie brown
8. holywood
9. death proof

(jesmo radili već ovo?)
To je u principu to, s tim što ni Death Proof nije loš, samo su ovi bolji :) I verovatno će se Hollywood penjati na listi kako budem gledao više...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

kud u maglu Simoviću

ja bi ravnopravno uzeo u razmatranje i true romance, u najboljem je maniru žanra oslobođen tarantinovskog preterivanja

taman po meri

Kako masakriraste film. Ja sam filmu prisao neozbiljno, plus sam ga gledao u karantinu, pa je ona kalifornijska zuta u svakom kadru bas prijala. Meni lagano u Top5 Tarantina. Scenu masakra u kuci sam gledao jedno 10 puta na Jutjubu, valjda tako zadovaljam neke svoje najmracnije porive, sta li. A sam kraj i razgovor na kapiji kao pecat na ovu verziju alternativne istorije mi je savrsen (zapravo samo povecava tugu kod onog koji zna sta se u zbilji desilo). 

Kad smo kod True Romance, koji neizmerno volim, pade mi na pamet da bi od zivota odvaljeni Bred u kuci kad upadne Manson Family mogao da bude referenca na njegovu ulogu u TR. 

• +1 1
1 hour ago, ToniAdams said:

pogledo pre par nedelja dzeki i mosdef mi treci sad na listi, posle PF i RD. jedan retko posten film.

Polako, biće ti prvi.

1. Jackie Brown

2. RD

3. PF

4. H8

...a na začelju IB, DU i ovo poslednje kao najveći promašaj.

• +1 1
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

ja bi ravnopravno uzeo u razmatranje i true romance, u najboljem je maniru žanra oslobođen tarantinovskog preterivanja

taman po meri

To bre! To je filmcina, a ne ovo. 

I*m with the pilots
6 hours ago, zorglub said:

Polako, biće ti prvi.

1. Jackie Brown

2. RD

3. PF

4. H8

...a na začelju IB, DU i ovo poslednje kao najveći promašaj.

Meni su

1. PF i JB

2. RD i H8