Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

[glup vic]

Stara, okle konpjuter zna moje ime?

Sut bolan ADMINE, okle bi znao?![/glupi vic]

 

 

 

Potvrdjujem.

Cisco ima bolji signal od tp linka.

Cak i kad stavis tp na najjace slabija je pokrivenost. Npr. Sada mi prekida net na jednoj terasi u stanu, a sa ciscom nije nikad.

 

Sent from my WP 7.8 Trophy using Tapatalk!

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Da li neko zna ili zna nekoga ko zna da opravlja mikroprekidače na klikovima miševa? Imam 4, 5 komada kod kojih su klikovi, uglavnom desni, izgubili klik. Znam da je problem da se ta neka bakarna žica savije, nekad čak i pukne. Ako nije pukla može da se ispravi i da to sve ponovo radi. 

Naravno, plaćam šta košta. Skuplji su malo miševi, oko 20e, pa ne bih baš da ih bacam zbog nečega što je relativno lako rešivo. Probao sam sam jedan da sredim, ali mrka kapa.

Link to comment

Pa je l' imaš instaliran adblock?

 

https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-plus/cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb

 

ili za Firefox https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/

 

edit: Mada, ako je neki adware, onda ovo može da reši problem http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Removal-Tools/AdwCleaner.shtml , pored Malwarebytes-a

Edited by Malkmus
Link to comment

IT-jevci, pomozite.

 

elem, ako moj direktor prima sve moje mejlove (sve ono što stiže na moju poslovnu mejl adresu i sve što ja šaljem nekome) - u šta sam se danas uverila svojim očima da je tačno, gledajući kako je uradio reply na prepisku mene i koleginice u kojoj nije učestvovao kao primalac mejlova - da li on nužno mora da zna moju e-mail šifru?

 

hvala unapred.

Edited by pt 2.0
Link to comment

možda je u prepisku ubačen kao bcc a da ti to nisi primetila ili ga je tvoja koleginica ubacila u bcc u poslednjem replyju tebi.

jok. ona se sablaznila kad je dobila odgovor na prepisku.

žena je van sebe od onda.

 

on je iz gluposti (bio je na putu kad je odgovarao) uradio reply, verovatno ne znajući da odgovara na inkognito deo onoga što prima.

 

mene sad samo zanima da li mora šiffru da mi zna.

jebote, pa elektronski potpis se vezuje za imejl i lično ime. to bi moralo biti nedozvoljeno!?!?!

Link to comment

IT-jevci, pomozite.

 

elem, ako moj direktor prima sve moje mejlove (sve ono što stiže na moju poslovnu mejl adresu i sve što ja šaljem nekome) - u šta sam se danas uverila svojim očima da je tačno, gledajući kako je uradio reply na prepisku mene i koleginice u kojoj nije učestvovao kao primalac mejlova - da li on nužno mora da zna moju e-mail šifru?

 

hvala unapred.

 

ne mora da znaci, ima vise nacina da se to odradi i bez znanja tvoje sifre

 

znas li mozda koji mail server je u pitanju (Microsoft Exchange, ili neki drugi ?)

Link to comment

kako to da saznam za server, gde da pogledam?

danas sam pitala IT-jevca za moju sumnju direktno. negirao je, ali ako sam nekada u životu videla lice koje je sakrilo šok i pokušalo da me laže - to je bilo to lice!

Link to comment

ako koristis Outlook, velika verovatnoca je da je Exchange u pitanju

 

uglavnom, IT admin moze sve :)

 

 

imas li mogucnost da promenis svoju sifru?

naravno da imam, promeniću je koliko sutra. koristim outlook.

ono zbog čega ja pizdim je pre svega šifra, koju koristim za više stvari.

ovako nek čita šta hoće, ne privatizujem poslovni mejl, a možda nešto i nauči iz mojih poslovnih prepiski.

 

edit. hvala još jednom svima na trudu da mi odgovorite. 

Edited by pt 2.0
Link to comment

kako to da saznam za server, gde da pogledam?

danas sam pitala IT-jevca za moju sumnju direktno. negirao je, ali ako sam nekada u životu videla lice koje je sakrilo šok i pokušalo da me laže - to je bilo to lice!

Moze se napraviti pravilo na mail serveru da se sve poruke nekog ili svih naloga forwarduju na odredjeni nalog, tj da se cuvaju sve poruke koje prolaze kroz mail sistem. Ovo se namesta bez ikakvog znanja korisnika.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...