Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Pitanje za igrace MOH Allied Assault: Može li se poterati na 8500 GT?
Je l' to onaj prvi MOH? Trebalo bi da može, opušteno... ja ga igram na ATI 9700 koja je 3-4 godine stara...
Link to comment

Uuu, to je Airborne, nije Allied Assault (koji izađe pre 4-5 godina). Mada, trebao bi i Airborne da radi OK, evo ti system requirements:Video Card : NVIDIA Geforce 6600GT or ATI Radeon X1300PRODoduše, to jeste mininum, ali 8500 GT bi trebalo fino da je vozi.

Link to comment

@Zli: hvala, i bas neka si napisao :)@ja sam.. : e bas sam o tom i razmisljala, a i cene mi odgovaraju + sad imam i preporuke :)@kurdi: trazicu da mi ugrade na tastaturu ako moze

Link to comment
pitanje u vezi sa netom.trenutno sam prikacena na net koji mi ide uz sobu koju iznajmljujem. ima neka ogranicenja, ali to manje vise, nego u pravilniku pise da ce se skidanje copyrighted materials kaznjavati prvo iskljucivanjem neta na jedan dan, a ako se ponovi na po nedelju dana. pitanje: da li oni stvarno imaju nacina da znaju sta ja skidam s mreze - i ako imaju, da li ce se neko zaista baviti time? ja pretpostavljam da bi im paznju mogao privuci recimo neobicno veliki protok (i da bi im profitabilno bilo da se bave samo korisnicima koji im crpe mnogo bandwidtha koji i oni nekome placaju), ali ne i da sad neko prati ko sta skida. a?
Imaju nacina da vide naravno, samo cisto sumnjam da to neko gleda. Koliko znam u Nl je skidanje copyright materjala OK, ali upload nije. To verovatno ima veze sa bandwidthom, ako je to neka share veza koje delis sa ostalima u kuci, onda je to plasilica da ne bi svi odvrnuli (mule, magarce, flashget ...) pa niko ne moze da sline nista. Ako skidas nesto podesi manuelno ( sta god da je to sa cime skidas) na 1/5 bandwidtha, i trebalo bi da bude sve ok. wink.gif Hm, ipak se ti raspitaj kod drugih kakva su im iskustva. Malo ovo cudno zvuci. Cerka takodje zivi u kuci sa 4 cimera ali svako direktno iznajmljuje potpisuje (ugovor) sa provajderom, nema takvih ogranicenja.
Link to comment

ma i ja mislim da nas samo plase, hefe.nista nismo potpisali, nego ta kompanija prosto daje da koristis net preko njih cim si u sobi (nisam ni znala, nisu ni spominjali nigde). po tome kako su te pretnje napisane u stambenom ugovoru, deluje kao da mogu da znaju tacno koji je stanar sta skidao u zgradi. meni to isto deluje moguce u tehnickom smislu, ali nemoguce u smislu da bi nekog sad unajmili da gleda ko od nas sta stvarno skida. suzdrzavala sam se, suzdrzavala... al ovde je net toliko brzi nego u bg i na kraju sam se slomila i poskidala neke torrente sa muzikom.i nije mi nista :s_w:

Link to comment

pošto sam uglavnom na serbian latin, kako da prekonfigurišem neku dugmad na tastaturi? Tipa, kada hoću da otkucam @ moram da predjem na englesku, pa da se vraćam... je l mogu nekako da zaobiđem ovo?

Link to comment
pošto sam uglavnom na serbian latin, kako da prekonfigurišem neku dugmad na tastaturi? Tipa, kada hoću da otkucam @ moram da predjem na englesku, pa da se vraćam... je l mogu nekako da zaobiđem ovo?
Na serbian latin, "@" ti je na RightAlt+V.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...