Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Tek sad sam nabavio brzi internet. Hteo bih da skinem Corel Draw. Može li neko da mi preporuči koja bi verzija bila najbolja za mene, početnika, te da me uputi gde bih mogao da je daunlodujem.Hvala

Edited by Odd_Job
Link to comment
Tek sad sam nabavio brzi internet. Hteo bih da skinem Corel Draw. Može li neko da mi preporuči koja bi verzija bila najbolja za mene, početnika, te da me uputi gde bih mogao da je daunlodujem.Hvala
Ne može to tako, moraš kupiti original, ja ne smem da ti kažem da imaš po nekim mininovadotcomovima i btjunkijidotorgovima da skineš i da je najnovije - najbolje te da tražiš X4. Ne smem i neću !Briši.
Link to comment
Ne može to tako, moraš kupiti original, ja ne smem da ti kažem da imaš po nekim mininovadotcomovima i btjunkijidotorgovima da skineš i da je najnovije - najbolje te da tražiš X4. Ne smem i neću !Briši.
Haha, hvalatidotkomZnam da je skidanje piratskih sadrzaja protulegalno i da mi je verovatno jednostavnije, ali za mene je izazov da to odradim, jer vec godinama slusam kako ljudi skidaju svasta, a ja nista. Prosto moram da ovladam tom tehnikom, mada me, iskreno, daleko vise zanima gde mogu da nadjem ceo Vruc vetar. Ipak je Surda zakon! Edited by Odd_Job
Link to comment

Super je to, kao što ti Vapad reče, potraži na torent pretraživačima kao što su mininova, btjunkie i slično.Ali nemoj tražiti da ti ovde neko ostavlja linkove ka sadržajima za ilegalno skidanje.

Link to comment

neto sam stisla slucajno i sad mi je IE stranica preko celog ekrana i nestali su mi task bar ozdole i ona plava crta ozgor. sta da radim? sta da radim?ne mogu da zivim na alt+tabu!!!edit: ne treba hvala. lupala sam po tastaturi i izgleda da je krivac ctrl+f11, jebo mu pas mater.

Edited by MayDay
Link to comment
neto sam stisla slucajno i sad mi je IE stranica preko celog ekrana i nestali su mi task bar ozdole i ona plava crta ozgor. sta da radim? sta da radim?ne mogu da zivim na alt+tabu!!!edit: ne treba hvala. lupala sam po tastaturi i izgleda da je krivac ctrl+f11, jebo mu pas mater.
Jeste. Baš F11. cool.gif
Link to comment

Kako da provalim koji je tačno model grafičke kartice u lap-topu bez da ga rasklapam? O čemu se radi: skinem drajver sa ACERovog sajta koji je naznačen za dotični laptop (TravelMate 2490). Kada ga instaliram komp potpuno odlepi, neće da podigne sistem, ne mogu mu ništa. Na googletu vidim da postoje različiti drajveri za taj laptop, ali n'umem da čekiram koja je kartica.Help me please?

Link to comment
Kako da provalim koji je tačno model grafičke kartice u lap-topu bez da ga rasklapam? O čemu se radi: skinem drajver sa ACERovog sajta koji je naznačen za dotični laptop (TravelMate 2490). Kada ga instaliram komp potpuno odlepi, neće da podigne sistem, ne mogu mu ništa. Na googletu vidim da postoje različiti drajveri za taj laptop, ali n'umem da čekiram koja je kartica.Help me please?
Ovo bi trebalo da pomogne...
Link to comment
Win+Pause->Hardware->Device Manager->Display Adapters i ako hoćeš detaljno, desni klik Properties
Nema "Display Adapters" tamo. Ima samo "Other devices" kome pod propraties piše "Other devices". <_<
Ovo bi trebalo da pomogne...
Kaže "Unknown architecture" kada ga pokrenem, a posle u tabeli sve rubrike su "unknown".Izgleda će morati šrafciger da radi. Hvala vam svakako.
Link to comment

Teško da će ti šrafciger pomoći. Sudeći po Guglu, Travelmate 2490 ima "Intel GMA 950" grafički adapter. Ako ga nisi nešto budžio pri kupovini, već si ga uzeo u paketu, trebalo bi da je ta.U teoriji, obavezno bi trebalo da skidaš samo Acerove drivere za grafičku karticu, tj tog modela. U praksi, pošto si to već probao i kompjuter šizne, da, pokušaj svakako generične drajvere za GMA 950.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...