Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

1. stavio sam preko bitcomet-a da mi skine film i dosao je do 99,8% i tu je stao...ostalo mu je jos 4 mb-a da skine i tako vec nekoliko dana...sve ide brizna u fulu i napise mi da je ostalo jos 5-10 sekundi kad ono opet pocne brzina da se smanjuje...ustvari sta kod da pise on se tu zakucao2. nesto mi ne sljaka kako treba maska u photoshopu-u...opacitet je 100% ali kad cetkicom predjem preko dela koji hocu da uklonim on ga skoro ukloni ali bude jos onako malo vidljivo3. kako da u operi namestim da mi pri ukucavanju slova u search na google-u odmah prikazuje najpouplarnije pojmove

Link to comment

Kupih danas LG w2252s, tamo gde je govno bilo izloženo pisalo da m je odziv 2ms, dođem gajbi izguglam - Response Time 5ms. Vredi li se opet cimati do Peveca i jebati im mater ili ovo vredi 16.699 dindži. Ima i mrtav piksel.

Link to comment

Zbog odziva ne. Ne verujem da ces primetiti razliku, a moguce je da su te 2ms za gray2gray, ili tako neku zajebanciju. Sto se mrtvaka tice, to je vec druga stvar. Ako je stvarno mrtav i ne moze da se odglavi, mozes da trazis da ti zamene. Uglavnom postoji neka politika same radnje/proizvodjaca (1, 3, 3 grupisana, zero tolerance,...), ali ako dignes dzevu, mozes da ocekujes zamenu. A mozda ti zamene i bez frke, ne znam kakav je Pevec.

Link to comment

iz nekog razloga u ff kod pretrazivanja na google videu,prvu stranicu mi otvori normalno, a sledece stranice su prazne.u operi isto, u ie takodje,a u chromeu sve ok.stas desava?:unsure:psizgleda sad nece ni u chromeu.:(

Link to comment
iz nekog razloga u ff kod pretrazivanja na google videu,prvu stranicu mi otvori normalno, ...
Kako misliš "prazne"? Ako misliš da se ne učitavaju thumbnails video spotova (pri čemu obično isto muči i Google image search), možda se radi o tome da modem blokira multiple konekcije (jer ih tumači kao napad, ili tako nešto, kako sam negde pročitao na netu). Uglavnom, meni je problem rešilo što sam otišao u about:config i promenio network.http.max-connections na 10. Izguglao sam i originalni sovjet: http://www.computing.net/answers/windows-x...ils/172747.html (pri dnu)... hope it helps.
Link to comment
resio problem.zapatio mi se vundo trojanac,ali sam mu se najebo matere sa combofixom + malwarebytsovim anti-malwareom.
Vundo je prilično zajeban za uklanjanje ili je barem bio onda kada sam ja naletao na njega, nemoj da se iznenadiš ako ga opet detektuješ za nekoliko dana.
Link to comment

Ok, koji se djavo ovde dogodio???Iz telefonske uticnice izlaze dva kabla od kojih je jedan isao direkt u prvi telefon (Panasonic star 4-5 godina, isto bezicni), a drugi u spliter, a odatle u drugi telefon i u ruter. Sve je do jutros radilo normalno, kada je prvi telefon zamenjen novim Siemensom. Sad odjednom, kada se na njemu uspostavi veza, net se prekine (kao da fali spliter). Zasto prethodni nije pravio problem, a ovaj pravi <_<

Link to comment

Pa on i jeste tako povezan. Problem pravi telefon koji je direktno povezan sa drugom telefonskom uticnicom (tj, druga "rupica" na uticnici) bez splitera. Prethodni telefon je radio normalno i nije ometao net, novi Siemens (na njegovom mestu) sad pravi problem.

Link to comment

Nisam bio dobro razumeo, izvini. Probaj da izvedeš sve telefonske priključke sa splitera (iz rupe na kokoj piše 'phone'). Spliter razdvaja frekvencije i moguće je da mu problem napravi 'nerazdvojeni' telefon (mada nisam u ovo siguran). Ništa te ne košta da probaš.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...