Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Zeza li nekoga YouTube u poslednjih nekoliko dana? Čekam nekoliko minuta da krene video, užasno iritira.
Interesantno, deinstalacija i ponovna instalacija QuickTime Alternative Lite-a je rešila problem.
Link to comment

Jbt, pa šta je ovo? I JDownloader podivljao i ne radi sa RS.Gremlini.edit: YouTube ponovo zajebava. Posumnjao sam da je do ISP-a, zakačio se kod komšije u mrežu (kod drugog je provajdera) i ista priča. :wacko:edit 2: Počelo da zeza i skidanje fajlova sa ostalih sajtova tako da je u toku detaljan malware scan.

Edited by Conspirator
Link to comment
Jbt, pa šta je ovo? I JDownloader podivljao i ne radi sa RS.Gremlini.edit: YouTube ponovo zajebava. Posumnjao sam da je do ISP-a, zakačio se kod komšije u mrežu (kod drugog je provajdera) i ista priča. :wacko:
Ja od jutros skidam nesto preko JDownloadera i normalno mi radi. Provajder Beotel, RS free user.
Link to comment

Problem je lociran, na mojoj je mašini, sad ćemo samo da vidimo kako se zove i koliko se toga namnožilo. :)Malwarebytes Anti-malware za sada prijavljuje 2 objekta, ali ne vidim šta je u pitanju dok ne završi skeniranje :fur:

Edited by Conspirator
Link to comment

predlazem jos jedno skeniranje nekim drugim softverom.moze SuperAntiSpyware (odlicno radi), a moze i UniBlue-ov SpyEraser.Ja sam pre mesec dana prvo pustio Anti-Malware, koji je nasao jedno 20ak fajlova, a onda i SuperAntiSpyware koji je nasao jos 5-6.

Link to comment
moze SuperAntiSpyware (odlicno radi)
Skenirao i sa njim, našao tracking cookies, dakle ništa što bi moglo da dovede do ovakvog ponašanja.Malwarebytes je našao 4 objekta, uklonio sam ih, ali mislim da ni jedan nije bio opasan tj. fajlovi su bili na nesistemskoj particiji, a čak tri fajla su preuzeta tek juče. Problemi su počeli pre nekoliko dana.Trenutno sve opet radi kako treba - i jDownloader i YouTube. Videćemo da li će se problem vratiti. Edited by Conspirator
Link to comment

Problem se vratio danas, ne znam šta je tačno uzrok ali sam barem konačno otkrio kada nastaje. Iz nekog čudnog razloga, svaki put kada se ponovo ulogujem u svoj nalog na Windowsu 7 (nakon Sleep, Log Off ili Switch User) nastaju opisani problemi. Kada restartujem kompjuter sve ponovo radi kako treba.Verovatno ću se vratiti na stabilniju Vistu, dosta sam se igrao sa RC-om.

Link to comment
ja se izvinjavam ako je vec bilo negde. treba mi neki free programcic za secenje i sastavljanje mp4 (a i drugih video formata).
MP4Box. Samo shto je to command line program, tako da skini neki GUI, recimo YAMB (http://www.videohelp.com/tools/YAMB) . Ogradjujem se, jer ga i nisam koristio, a znam samo za njega, bar kad je spajanje u pitanju. Koristio sam MP4Box + Cut Assistant, shto preporuchujem ako ce iz snimka da se secka vishe segmenata, vrlo je koristan za skoro sve* vrste fajlova.
Link to comment

Zvuk na kompu mi dobio neki glupi eho (nije jak, onako kao reverb). Reinstalirao drajvere i ono i dalje isto. Jel' imao neko ovakav problem? Osim da prikoljem Windowsa, ima li elegantnijeg rešenja?

Link to comment
Zvuk na kompu mi dobio neki glupi eho (nije jak, onako kao reverb). Reinstalirao drajvere i ono i dalje isto. Jel' imao neko ovakav problem? Osim da prikoljem Windowsa, ima li elegantnijeg rešenja?
Idi u mikser od zvucne kartice (ne Windows mikser, vec audiorack ili koji je vec u zavisnosti koja ti je kartica) i iskljuci efekte.
Link to comment
Idi u mikser od zvucne kartice (ne Windows mikser, vec audiorack ili koji je vec u zavisnosti koja ti je kartica) i iskljuci efekte.
Hvala gotivac, stvar rešena. :thumbsup:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...