Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

4 hours ago, ragasto said:

Camtasia ima free trial od mesec dana, vidi da li ti je dovoljno. Odličan program.

@John Coltrane

 

Hoću neke dokumentarce sa BBC da arhiviram pošto toga nema po trafikama™

Hvala.

 

3 hours ago, vememah said:

 

Dok sam guglao naleteh na opciju da i VLC može da snima ekran. Hvala.

 

1 hour ago, Velocipede said:

Ima Windows 10 built-in alat za snimanje ekrana u okviru Xbox Game Bar-a.

 

Ja sam i dalje na 7, ali hvala.

Link to comment
1 hour ago, Velocipede said:

Ako hoćeš "legalan ključ", ali da nije tvoj :), onda možeš da kupiš na ebay-u ili na sajtovima koji prodaju te ključeve, lako ćeš ih naći guglanjem... Imaš i youtubere koji daju kod za dodatni popust na određenim sajtovima tog tipa.


A ako hoćeš baš legalan i da je tvoj, onda zvanična prodavnica.


Da li ti uopšte treba ključ? 99% stvari radi i na neaktiviranom Windowsu... Npr. ne možeš direktno da promeniš wallpaper ako nisi aktivirao, ostalo radi... :)

 

Ma izbacuje mi onu notifikaciju pa me nervira

 

Link to comment

Firefox puca kad ubacim Intezinu ebanking karticu u čitač, samo se ugasi program istog momenta. Ima li neko ideju šta može da bude problem? Ista stvar se događa na dva različita računara, kapiram da je nešto do sertifikata.

Link to comment
On 6.7.2021. at 7:55, Peter Fan said:

Znam da je vec bilo negde, ali ne mogu naci: treba bi internert u SRB, ali da ne uzimam mjesecnu pretplatu, vec nekakav pay-as-you go ili prepaid opcija.

 

Ima li nesto bolje od ovog?

 

Pripejd mobilni internet (telenor.rs)

 

 

Na kraju sam kupio SIM karticu kod Telenora za 3 hiljade dinara i 150 GB mjesecno, bez ugovorne obaveze i koristim stari telefon kao hotspot. Veoma brz internet, zasad zadovoljan ali videcemo u ponedeljak kad pocnem raditi malo ozbiljnije stvari od emaila.

 

Ali sad sam i ja digitalni nomad :-)

  • +1 1
Link to comment
Na kraju sam kupio SIM karticu kod Telenora za 3 hiljade dinara i 150 GB mjesecno, bez ugovorne obaveze i koristim stari telefon kao hotspot. Veoma brz internet, zasad zadovoljan ali videcemo u ponedeljak kad pocnem raditi malo ozbiljnije stvari od emaila.
 
Ali sad sam i ja digitalni nomad :-)
Eno ima i "vakcinacija za digitalne nomade", najavila Brnaba







... Shiit has hit the fan

Link to comment
19 hours ago, Peter Fan said:

Na kraju sam kupio SIM karticu kod Telenora za 3 hiljade dinara i 150 GB mjesecno, bez ugovorne obaveze i koristim stari telefon kao hotspot. Veoma brz internet, zasad zadovoljan ali videcemo u ponedeljak kad pocnem raditi malo ozbiljnije stvari od emaila.

 

Ali sad sam i ja digitalni nomad :-)

Ja koristim i Telenor i VIP za dosta ozbiljne stvari (u nuždi) i nikad sniam imao problema, radilo mi isto kao kod kuće na kablu...

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

Eno ima i "vakcinacija za digitalne nomade", najavila Brnaba







... Shiit has hit the fan
 

Pa ja bez vakcinacije ne bih ne polazio na put, a kontam da je onaj ko se htio vakcinisati, vec je to odradio tamo odakle je i dosao. Tako da mislim da je to vise nekakav PR nego nesto sto bilo ko ima konkretne koristi.

Link to comment

Evo da izvijestim, ako nekoga interesuje: mjerena brzina 65/5.1 Mbps sto je veoma solidno, cak i bolje sto nekad dobijam kuci na kablovski prikljucak koji je nominalno na 250 dowloads. No, sto je najvaznije nije mi pukla konekcija ni jednom za cijeli dan, plus sam imao jedno intenzivno kacenje i donwload/upload sa SAP BW i MS Power BI koje zna da ponekad "stucne" i kad sam kuci.

Tako da zasad - bravo Telenor!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...