Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Wifi koji vucem sa SBB rutera pocinje da brljavi...kao da je "oslabio signal".

Nesto mi u glavi da je moguce da je to "kanala" kojim se salje, tj da je jos neko u okolini na njemu pa da je zagusen?

Jel lupetam ili?

Link to comment
7 hours ago, Frank Pembleton said:

Wifi koji vucem sa SBB rutera pocinje da brljavi...kao da je "oslabio signal".

Nesto mi u glavi da je moguce da je to "kanala" kojim se salje, tj da je jos neko u okolini na njemu pa da je zagusen?

Jel lupetam ili?

 

Posle meseci dopisivanja sa MTSom i novog, jos goreg, uredjaja koji sam dobio (nov je uspevao 4Mb/s na wifi) otisao sam i kupio jeftin Mi 4A AC1200 i lepo ga zabo preko etherneta na MTS uredjaj i sada sve radi jako jako lepo. Sto na 5GHz sto na 2.4GHz, i preko telefona ga kontrolisem i ima opciju analize i optimizacije. Najbolje potrosenih 2700RSD u zadnjih nekoliko meseci, i aposolutna preporuka, ako moze i sa SBBom, a trebalo bi da moze.

Link to comment

Evo prsnjavam. Imam Ssd 256 I 1+3tb. Sad samo ištekao taj od 1tb I uštekao novi od 2 - vraća se stalno u bios. Čak i kad isključim totalno ova dva. Ssd je naravno podešen za boot, i disableovani svi ostali.

Sve ih vidi u biosu.

Premestio ssd na drugi port - isto.

Pogasim ova dva - isto.

Bios defaults - isto.

Pomagajte odlepiću.


Edit: vratim stari HDD - normalno sve radi! Taj stari je samo imao podatke i igre pokretao sa njega.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 

Edited by Mil@n
Link to comment
8 hours ago, Mil@n said:

Evo prsnjavam. Imam Ssd 256 I 1+3tb. Sad samo ištekao taj od 1tb I uštekao novi od 2 - vraća se stalno u bios. Čak i kad isključim totalno ova dva. Ssd je naravno podešen za boot, i disableovani svi ostali.

Sve ih vidi u biosu.

Premestio ssd na drugi port - isto.

Pogasim ova dva - isto.

Bios defaults - isto.

Pomagajte odlepiću.


Edit: vratim stari HDD - normalno sve radi! Taj stari je samo imao podatke i igre pokretao sa njega.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 

 

Da ti nje MBR ostao na HDD?

Link to comment
 
Da ti nje MBR ostao na HDD?
Očigledno.

U disk management sam deaktivirao taj hdd od 1TB kao inactive, ali ssd je bio čekiran i kao system I kao boot I sve što je bio ovaj još sam ga stavio kao "active" I kontao sam da će ga videti kao bootabilan kad ovaj raskačim.

Naravno, nije ga video i izbacivao je no device with windows ili šta već pa sam reinstalirao win, baš sam bio ispizdeo i drndao se 5, 6 sati ni za šta.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment

OnePlus 8Pro ili 8T

Oxygen je najsličnji iOS-u po izgledu i funkcionalnosti, ima slajder sa strane za silent/vibrate/ring kao Ajfon koji nemaju drugi Android telefoni, kamere su odlične... Probaj negde.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...