Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Je l' ima neko da na danashnje vreme jos uvek koristi Fortran (bilo koji varijetet)? 

I da li ima negde neki proveren open-source kompajler? 

Moram da nadjem neki sto ce da radi na Win10 i dalje, a 64x.

Link to comment

Ne, nažalost.

Samo mi se činilo logičnom lokacijom gdje potražiti tj. odakle bi kren'o da mi treba (bar je google ponudio k'o prvi/drugi link za "fortran compiler").

Nisam pomislio da bi se na gnu.org domeni našlo štogod neupotrebljivo.

Link to comment

Jel posotji neki dobar nacin da se pdf salje kao link? pokusao sam preko google drive, sranje je, ne daje mi da kliknem na link u samom pdfu zato sto nisam ulogovan na google, a meni treba da saljem i ljudima koji nemaju google nalog. pokusavao sam jos neke servise koje sam izguglao ali uglavnom slicni problemi. 

Link to comment

ne valja, ne radi mi posao. kad otvorim na telefonu levi deo fajla se ne vidi uopste. apsolutno je nveorvanto da ne psootji servis koji do odradi perfetkno, otovris ceo link bez ikakve registracije i mozes da otovris svaki link u tom pdf fajlu, svi koje sam probao imaju neki nedostatak. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ne kapiram problem, ako staviš pdf fajl na recimo One Drive to je isto kao da ga držiš na svom hard disku.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment

Istekao edit:

 

Šta znači link na pdf? PDF se jedino može pregledati, mislim da imaš muku sa samim PDF formatom, koji je totalno nefleksibilan, a ne sa cloud servisom.

Link to comment

Čoveku treba servis na koji može da aplouduje .pdf dokument i da šalje drugim ljudima link ka tom .pdf dokumentu, a da linkovi u samom dokumentu rade i da se klikom na njih otvara tab sa stranicom na koju vode. Barem sam ja tako shvatio.

 

Probaj ovo - https://www.docdroid.net/

 

 

 

Link to comment

Kupiotm bih nekolicinu filmova sa worldscinema.org, ali sve je hostovano na NitroFlare-u, koji je prilicno neupotrebljiv bez premium naloga.

Ima li neko iskustva sa kupovinom istog? Uzeo bih ovaj od mesec dana za 12$, ako nema nekih skrivenih naplata.

 

Ili ako postoji neki zaobilazni nacin da se ishakuje premium access, jos bolje :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...