Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

A može i dual sim mobilni i druga kartica samo za net sa Vip pripejd promocijom ZZZuper (2 GB za 300 din ili 4 za 600 na 30 dana uz druge povoljnosti) ili, ko nije gadljiv, Mitrovićevim Globaltelom (radi na Vipovoj mreži) 5 GB za 300 din na 30 dana.

 

Ako vam fali baš malo na kraju meseca, u Vipu možete da doplatite 0,5 GB za 150, a 1 GB za 200 dinara na 7 dana, a kod ŽM u Globaltelu 1 GB za 100 ili 3 GB za 200 dinara na 7 dana.

 

Naravno, ovo sve važi ako vam je signal Vipa dobar tamo gde se krećete.

Edited by vememah
Link to comment
On 30.11.2019. at 10:51, Renegade said:

Nađi nekog ko ima box da te doda pa da delite 100GB mesečno. Nema bolje varijante još ako taj ionako ne troši mnogo... :D

 

Ja imam box net, mobilni i fixni, ali ne znam za tu foru.

Link to comment

Ja platio paket zmaj. 200 minuta (što mi je kontam dovoljno), i 200 SMS-ova (što mi je kontam nepotrebno), ali 10 giga neta i 10gb za yt i twitch. Lepota je da je 1000 pretplata bez ugovorne obaveze, i da možeš da prekineš kad god. Mnogo bolje nego omorika 2 koja je tipa 2800 mesečno, a na kojoj sam bio pre.

 

Jedino ako mi bude falilo neta, al videću posle par meseci testiranja.

Edited by Mil@n
Link to comment
46 minutes ago, Milosh76 said:

Zar to nije samo "domaci" internet za tu Zmaj tarifu? Jel to pokriva google, viber, vocap, razne druge aplikacije?

 

Odgovoriću ti pitanjem: šta je to domaći internet i kako izgleda u praksi? :D

 

Drugim rečima, internet u Srbiji znači "bez roaminga". 

Edited by Mil@n
Link to comment
 
Odgovoriću ti pitanjem: šta je to domaći internet i kako izgleda u praksi? [emoji3]
 
Drugim rečima, internet u Srbiji znači "bez roaminga". 
A koja je logika da za tako malo para daju tako mnogo i to bez ugovorne obaveze?
Link to comment

Logika je da su reagovali na potez konkurencije.

 

Quote

BEZ UGOVORNE OBAVEZE

интарифа ti svakog meseca donosi 10 GB za surf i neograničeno četovanje u najpopularnijim aplikacijama Viber, WhatsApp i Facebook Messenger. Uz sve to, imaš i neograničen internet za Facebook.

A kada želiš da se čuješ sa nekim ko nije na netu, imaš 300 minuta mesečno za razgovore ka svim mrežama.

https://www.vipmobile.rs/privatni/ponuda/INtarifa

Edited by vememah
Link to comment

Meni je u BOX3 ostalo jos ugovora do maja, bilo mi isplativo zbog kupovine novog moba, ali me nervira kucni net od 20mb. Da zlo bude vece upload je zakucan na nekoj mizeriji od 5,6mb (bar kad merim na Speedtestu).

Link to comment
45 minutes ago, renne said:

Pa 5,6mb je više nego dobar upload, jedino ako nisi mislio na mbps

Ovaj, ne bih da zakeram ali... to je isto... razlika je kad stavis veliko slovo  :D

 

1MB (megabyte) = 8Mb (megabits)

 

Link to comment
On 30.11.2019. at 8:58, Milosh76 said:

Koje su sanse da uz Morava2 paket kod MTS se dobije vise od 512MB koliko je u ponusi? Ugovor istice u decembru

Velike.

 

Quote

 

Spremite se za specijalno novogodišnje postpejd iznenađenje, jer vam mts postpejd ove jeseni i zime donosi sjajne pogodnosti:

  • 20% popusta na mesečnu naknadu za tarife Morava 1 i Omorika 1, uz novi ugovor na 12 ili 24 meseca bez kupovine mobilnog telefona,
  • Duplo više GB u domaćem saobraćaju u okviru mesečne naknade za tarife Morava 2, Omorika 2, Omorika 3 i Soko, uz novi ugovor na 12 ili 24 meseca bez kupovine mobilnog telefona,
  • Duplo više GB u domaćem saobraćaju u okviru mesečne naknade za tarife Morava 1, Morava 2, Omorika 1, Omorika 2, Omorika 3 i Soko, uz novi ugovor na 24 ili 36 meseci, uz kupovinu mobilnog telefona,
  • Duplo više GB u domaćem saobraćaju u okviru mesečne naknade za tarife Omorika 1, Omorika 2, Omorika 3 i Soko koje su pridružene BOX 3 ili BOX 4 paketu, uz novi ugovor na 24 meseca.

Pogodnost novogodišnje promocije možete da iskoristite do 27. januara 2020. godine.

Navedene promotivne pogodnosti se odnose na nove i postojeće mts postpejd korisnike koji zaključe novi ugovor na 12, 24 ili 36 meseci za neku od postpejd tarifa Morava, Omorika ili Soko.

 

https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-zona/Vesti/Promocije/a88531-Novogodisnje-postpejd-iznenadjenje.html

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...