Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

On 23.7.2019. at 22:21, JozoMujica said:

Pa neka kupe polovan iPad... ili pozajme jedan od klijenta, ako ih nije sramota. :D

Kupio danas novi iPad Air i rešio problem...

 

 

 

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Pišaj po sirotinji!



... Shiit has hit the fan...
 

Na firmin račun, ne miliš da sam dao iz svog džepa valjda za nešto sa i na početku? :D Posle ću, kad završim projekat da predam nekom drugom da se jebava sa tim, ne treba to meni...

 

I jebem mu, za ovo za šta meni treba, stvarno radi bolje od Androida... Tj, aplikaciju koja prikazuje analize koje pravim su bolje napravili za iOS... Zato klijent i gleda na iPadu...

Link to comment

Rešen problem overscan-a, i to preko podešavanja na TVu;

 

o0K2gjB.jpg

 

Ovaj "Just scan" sa "auto" treba prebaciti na "On" i to je to. 

 

Vememah, hvala puno.

Link to comment

Preporuka za DOBRU wireless tastaturu? I što se tiče kvaliteta veze a naročito što se tiče upotrebljivosti, tj "klikljivosti", ne umem bolje da se izrazim. 

 

Pre tisuću godina, imao sam jednu ili dve tastature koje su bile "kikabilne", buklano si mogao da čuješ "klik" kada si pritisnuo taster. Tu se nije dešavalo da se taster zaglavi, ne primi komandu i slično. Mislim da sam zadnju takvu imao pre nekih 15 godina. Zlatom bih platio ponovo nešto takvo (ali naravno u wireless izdanju). Nadam se da će neko skapirati o čemu pričam.

Link to comment

Ako baterija na laptopu neće da se puni, stoji na 1% i ako ne pomaže uninstall Microsoft ACPI Compliant Control Method Battery iz Device Managera (što preporučuju brojni sajtovi), a laptop normalno radi kada je prikačen na punjač, onda mogu svih 100% siguran da budem da je do baterije? (inače je stara 3 godine)

 

Ima li načina da proverim da li je u laptopu nešto crklo pa odbija da puni bateriju, a da ga ne nosim u servis? Jer mislim da je baterija skoro 50e pa čisto da proverim sve varijante pre nego što kupim novu. 

 

Da dodam, probao sam i ono da izvadim bateriju, držim power dugme 30ak sekundi itd itd, ali i dalje odbija da puni.

Link to comment

ista stvar i na hp-u kod moje keve. baterija ne puni jos otkad. srecom pa njoj ne treba da ga igde nosi pa to sve ide nekako. izgleda je to neka falinka kod hp-a. 

Link to comment

 

16 hours ago, Dankan Ajdaho said:

PS Ne treba mi gejmerska tastatura. Već tastatura za kucanje teksta.

Treba ti solidna  gejmerska tastatura. :D

 

17 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Pre tisuću godina, imao sam jednu ili dve tastature koje su bile "kikabilne", buklano si mogao da čuješ "klik" kada si pritisnuo taster. Tu se nije dešavalo da se taster zaglavi, ne primi komandu i slično. Mislim da sam zadnju takvu imao pre nekih 15 godina. Zlatom bih platio ponovo nešto takvo (ali naravno u wireless izdanju). Nadam se da će neko skapirati o čemu pričam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...