Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne radi, to je drugo sto sam probala, laptop je, sad ne znam da l da ga pustim da iscuri baterija, stavila sam ga na punjenje, al na vidim da se puni. Jedan ortak me ima na tim vjueru, on mi je nada.

Edited by darling
Link to comment
21 minutes ago, darling said:

par sati kasnije, sat je zakucan na 7:23. baterija na istom, iako je komp u struji. izgleda da imam posla sa kompjuterom dorijana greja :D

 

Ako ne preduzmeš ništa, biće tako i par dana kasnije. Windows ti se zakucao. Ugasi komp dužim držanjem on/off tastera ili ga isključi iz struje i izvadi mu bateriju.

Link to comment
2 hours ago, darling said:

par sati kasnije, sat je zakucan na 7:23. baterija na istom, iako je komp u struji. izgleda da imam posla sa kompjuterom dorijana greja :D

 

Meni pre liči da je u pitanju HAL 9000. Pazi da te ne zaključa van kuće.

 

Ima li novosti?

Link to comment

 

Mora da se odšrafljuje dno. :(

 

 

Bolje ga onda isključi iz struje i sačekaj da se baterija isprazni.

 

Edit: možeš da priključiš neke mobilne na USB da se pune kako bi ubrzala pražnjenje ako tako blokiran uopšte ima napon na USB portovima.

Edited by vememah
Link to comment

:D

 

evo me, odblokirala sam se, nastavljamo tamo gde smo stali juce. dakle, nema malvera, a google search ne radi ni dalje.

 

toliko muskaraca na jednom mestu, i nijedan ne ume da mi resi problem :D

 

 

Link to comment

Postoji jedno resenje, traje oko sat i po... taman da popijes kaficu i prosetas malo... .zove se reinstalacija sistema :D 

 

Ali ovako je zanimljivije, pogotovo ako si probala sve sto smo ti pisali i nista nije pomoglo. :D

Link to comment

Naravno, ali fora je sto je njoj neki nedefinisani problem koji moze biti i malver i virus i neko besmisleno podesavanje.

 

Recimo @darling  probaj na tom laptopu da napravis novog korisnika i onda probaj da li ti radi google search.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...