Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Vec dva dana nisam postavio glupo pitanje,ne moze to tako :)Kako da najlakse konvertujem .vob u neki .avi velicine kompakt cede-a ili bar do neke razumne velicine a bez preteranog gubitka kvaliteta? Drug mi je jednom narezao sve sto treba za konvertovanje ali je taj disk neko "poplasio" pa moram opet da skidam... Ono sto je bitno je da mi je taj dvd na hardu i sadrzi dva foldera,/AUDIO_TS (prazan) i /VIDEO_TS,u okviru kojeg je ovako nesto:snap0002iu5.jpgDakle,kako da od toga napravim ime_filma.avi?

Link to comment
Vec dva dana nisam postavio glupo pitanje,ne moze to tako :)Kako da najlakse konvertujem .vob u neki .avi velicine kompakt cede-a ili bar do neke razumne velicine a bez preteranog gubitka kvaliteta? ...Dakle,kako da od toga napravim ime_filma.avi?
Mislim da bi Auto Gordian Knot sasvim fino odradio to. Postoji dosta takvih programa, guglaj samo DVD to Avi, ali ovo je relativno mali, jednostavan, i (meni) dobro radi. Pušta te da sam biraš koliki želiš AVI fajl da bude, imaš već ponuđene opcije "Na 1 CD" ili "Na 2CDa".
Link to comment

Imam pitanjce jedno, HP Laserjet 1020 je u pitanju, odstampah sad jednu stranicu i nakon toga hteo jos nesto i nece, uopste nece da povuce papir. Zanima me jel se tako ponasa i kad se isprazni toner ili?

Link to comment
Mislim da bi Auto Gordian Knot sasvim fino odradio to. Postoji dosta takvih programa, guglaj samo DVD to Avi, ali ovo je relativno mali, jednostavan, i (meni) dobro radi. Pušta te da sam biraš koliki želiš AVI fajl da bude, imaš već ponuđene opcije "Na 1 CD" ili "Na 2CDa".
Handbrake na meku :P vrlo lako, brzo i efikasno
Link to comment
Imam pitanjce jedno, HP Laserjet 1020 je u pitanju, odstampah sad jednu stranicu i nakon toga hteo jos nesto i nece, uopste nece da povuce papir. Zanima me jel se tako ponasa i kad se isprazni toner ili?
ne bi trebalo da to ima veze. kad isprazni toner i dalje stampa prazne stranice. doduse ovi novi stampaci vode racuna o popunjenosti tonera i upozoravaju te unapred da se blizi kraj, ali ako se ne varam ovaj tvoj model je onaj kockasti low-budget od pre 3 ili 4 godine?
Link to comment
ne bi trebalo da to ima veze. kad isprazni toner i dalje stampa prazne stranice. doduse ovi novi stampaci vode racuna o popunjenosti tonera i upozoravaju te unapred da se blizi kraj, ali ako se ne varam ovaj tvoj model je onaj kockasti low-budget od pre 3 ili 4 godine?
Da bas taj. Znaci uopste nece da povuce stranicu :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...