Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

10 minutes ago, Mil@n said:

Eksterni kada ga nakačim na USB ne prijavljuje ga, osetim da se vrti par sekundi, prestane i to je to.

 

Jel gotov? Ima jedno 4 godine ali je baš smešno malo korišćen.

 

Najgluplje moguće pitanje, ali jesi li probao da ga nakačiš na više od jednog kompjutera? Mada, ovo što si napisao ni najmanje ne obećava.

 

 

Link to comment

Probao na više kompova, tj tri, duplo napajanje nemam na poslu, ali imam kući od nekog kard ridera, poneću sa posla pa probam.. Kabl mi je kontam jedina nada.

Link to comment

Kabl, i možda konektor koji je u samom hardu, pokušaj da ga malo čukneš i vidi da li ima razlike. Ako se čuje to caktanje onda se verovatno upokojio.

Link to comment

Kablovi umeju da prave ozbiljne probleme, juče sam imao slučaj gde je skener hteo da radi samo sa svojim microUSB kablom, svi ostali isprobani kablovi su bili provereno ispravni.

Link to comment
5 hours ago, Anonymous said:

Jel' USB3 kabl? Meni je to isto radio, prestao je kad sam stavio drugi (ne dupli). Prilično su osetljivi.

 

Da...

 

Moram samo da iskopam drugi negde da probam, nije baš da ih ima na svakom koraku...

 

71P4EkzkKnL._SX425_.jpg

 

 

Link to comment

Taj. Meni se bio sjebao ovaj tanki pljosnati kraj, idiotski su ga smislili.

 

Sve predložene varijante treba probati, najmanja šansa je da je zaista riknuo HD. 

Link to comment

Kupio kabl i mrka kapa i dalje... Još samo da nabavim taj dupli, mada nisam ni tu optimista.. Ako je pre radio sa jednim napajanjem, kontam da ne može tek tako da se prešalta na dva...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...