Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

3 hours ago, Miljenko said:

Sada ce biti problem vratiti na standardnu karticu, a ne na integrisanu. Tj. kako to da izvedem.

 

Na koji si način uopšte izveo obrnuto?

 

Monitor je fizički (kablom) vezan za jedan od konektora: u grupi ostalih konektora sa matične (integrisana grafika), ili na izdvojenom delu (PCI-E) gde se nalazi (posebna) grafička karta.

Drugo, integrisanu grafičku kartu je možda potrebno uključiti, ili isključiti u BIOS-u.

Edited by Ras
Link to comment
On 30.12.2018. at 12:18, renne said:

Titl i film (serija) moraju biti istog imena i u istom direktorijumu na kompjuteru da bi ga servio povukao i prikazao

Nikakvih daljih podešavanja nema i nisu potrebna (pogotovo ako je LG tv u pitanju)

TLC je u pitanju :D

On 30.12.2018. at 12:35, copkillah said:

Ima i jedan trip kod Servija, ne znam zašto, ali ako neće da ti pusti titl, prvo u folder iz kog vuče filmove prekopiraj titl, pa tek onda video fajl. Iz nekog razloga to kod mene funkcioniše, a dešavalo se da ne prepozna titl ako prvo iskopiram video fajl.

 

Ja sam stavio da mi je folder za njega download folder sa kompa, probacu da napravim poseban i prebaciti ovako.

Link to comment

Nisam, no sada mi bar rade osnovne stvari i poneka starija igra.

Da li je ovo znak da je primarna graficka otisla u vecna lovista. Moracu da je izvadim, lepo ocistim, pa da vidimo.

Link to comment

drugarev laptop, hp star nekoliko godina, win 7

u normalnom rezimu nece da podigne sistem, krene i stane na onom drugom (vizuelnom) koraku plav ekran, na dnu pise windows 7 home i tu "vrti,vrti, vrti" i nista, posle nekoliko minuta krene da treperi, smenjuje se to i potpuno crn ekran i tako u nedogled

 

u safe modu radi

 

pustao sam onu hp dijagnostiku, prijavljuje da sve radi ok, jedino jedan od testova za hard zakuca i nikad se ne zavrsi

kad sam ga ukljucio u safe modu, obrisao sam gomilu smeca, svasta nesto sto sam pomislio da bi moglo softverski praviti problem, ali nema poboljsanja (osim sto je malo zivahniji :D )

 

prethodno ga nosio u servis, majstor mu rekao da se komp ne moze popraviti? ali ne i sta je kvar

 

ima li neko na osnovu ovih informacija ideju sta je problem

hard? napajanje?

 

ja nekako sticem utisak da nema "snagu" da pokrene sistem, pa dalje zakljucujem da je to do napajanja. ali to je samo moje laicko razmisljanje

 

Link to comment

Valjda sam na pravom mestu.

Kako da ocistim kertridze da bi normalno stampali, posto su potroseni pola? Nadam se da ne pokazuje lazno, a bukvalno se uvek vide samo ista dva reda i to jedva. U help-u pise da ih ocistim
Stampac neki HP, ono 3u1.

Link to comment

Cisto da podnesem izvestaj.

NIje bilo ono resenje, ovo je neki stariji model, ali u svakom slucaju pronasla sam ga, no kao i da nisam, jer ne radi... tj. ako se sve uradi i predje po uputstvu, a kertridz i dalje ne stampa zadovoljavajuce, kupi novi bez obzira sto je tek pola prazan.

Bacicu ga uskoro, mrzim ove gluposti, isti je slucaj bio i sa nekim prastarim, a skuplji kertridz od stampaca tada (u vreme kupovine) na snizenju.

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...