Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Just now, mustang said:

pogresna ti analogija

 

pre ce biti kako da otkljucam brojcanik na telefonu koji je ilegalno prikacen na stub...da mogu da telefoniram :)

 

U svakom slučaju treba ti neki credentials s kojim će se taj modem prijaviti kod provajdera... jedino da hakuješ provajdera i njegovu bazu podataka - good luck with that. :P

Link to comment
3 minutes ago, Time Crisis said:

 

U svakom slučaju treba ti neki credentials s kojim će se taj modem prijaviti kod provajdera... jedino da hakuješ provajdera i njegovu bazu podataka - good luck with that. :P

 

aaaaaaaa aman!!! hoze moze tek za dva dana da dodje i zameni mi...moj se pregrejao sinoc pa crkao! 

 

brate mili... ajd sad pitaj kako sam povezana. lepo kablom u glavnoj kutiji. 

 

Link to comment
3 hours ago, mustang said:

i moze li se instagram post automatski postavljati u odredjeno vreme i da se like svi koji su ti friends po automatizmu?

Ako dobro razumem šta si pitala (ovaj drugi deo mi nije najjasniji), ne može diretktno iz Instagram aplikacije, ali postoje neki posebni alati koje koriste agencije.

 

p.s. koliko znam, to radi samo sa biznis profilima.

Edited by mraki
Link to comment

Mustang "crne kutije" su postojale za kablovsku televiziju  jer  tu ide isti signal kroz zicu za sve, i svako ko se nakaci na zicu i desifruje signal moze da gleda. Za internet tvoj provajder mora tebi, tj. tvom modemu da da posebnu IP adresu, razlicitu od svih drugih.

Link to comment

Nesto mi je zbunjen komp (laptop) ili je polako na izdisaju? Pre tri nedelje dobih poruku da baterija ne radi više dobro, ali nisam mnogo marila za to jer retko radim na njemu bez baterije (tih dana jesam ali slučajno, više puta nisam proverila da li je produžni upaljen a ostavila komp da čeka dok ne nadjem ponovo vremena). Od pre nekoliko dana mi se činilo da miš zeza, kao da nije radio dobro na FFu i u Thunderbird-u u smislu gašenja tabova, pomeranja kursora dok pišem mejl, a danas nisam mogla ništa da uradim od kako sam uključila komp - ne reaguje na kliktanje. Proverim sa integrisanim delom na laptopu koji izigrava miša (kako se to zove jbt) i - isto. Dakle nije miš u pitanju već nešto sa kompom. Rebutujem komp više puta, sve isto. Zvuči li nekom poznato?
//Win7 Dell star preko pet godina

Link to comment
Ako mozes, restartuj sistem u Safe Mode. Kad se nadjes tamo, startuj System Restore, i vrati sistem na neki raniji datum (pre problema). 

 

*Kako da udjes u Safe Mode: https://support.eset.com/kb2268/

 

*System Restore (kako se koristi): https://www.dummies.com/computers/operating-systems/windows-xp-vista/how-to-restore-your-system-to-an-earlier-point/

 

Hvala! Već sam pre toga probala iz Safe Mode da udjem ali bilo je isto.

Ne stigoh odmah da uradim ovo drugo, no šef je onda uzeo komp da pogleda; prvo šta je uradio je da je pokrenuo CCleaner, koji sam inače koristila i sama pre tipa nedelju dana, i kaže kako trokira dok briše fajlove. Onda je uzeo nešto da analizira SSD diskove i tu čas prepozna disk a čas ne..Videćemo šta će biti, nemam još uvek novi update od njega.

 

Link to comment

Grafika (R580 8Mb) odskače u najskupljoj konfiguraciji.

 

Edit: Razlika u cenama grafičkih karti na slobodnom tržištu nikako ne opravdava razliku u ceni između konfiguracija :) 

Edited by Ras
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...