Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

2 minutes ago, extragluv said:

ao koja sabancina. izasao iz bolida sav nadrkan i zapalio u box

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

+milion

jebeni ferarijevci

Link to comment
vozi pametno celu trku ham

Sent from my STF-L09 using Tapatalk




Vozi odlično gadni Ham. Prvo je iskusno izbegao mogući incident, a onda iskoristio trenutak da vrati te tri pozicije odjednom. Drugačije bi ipak ovo izgledalo da Mini i Ricc nisu morali da se povuku obojica i sad ovo sranje garaže Ferarija i Kimija, otvorilo mu se.
Link to comment
2 minutes ago, Aleksandar88 said:

 


Vozi odlično gadni Ham. Prvo je iskusno izbegao mogući incident, a onda iskoristio trenutak da vrati te tri pozicije odjednom. Drugačije bi ipak ovo izgledalo da Mini i Ricc nisu morali da se povuku obojica i sad ovo sranje garaže Ferarija i Kimija, otvorilo mu se.

 

 

Nisam video ali kapiram da je Kimiju dat signal, jel se videlo zeleno svetlo? Bas cudno, zadnju gumu nisu jos ni bili skinuli a ostale bile gotove...

Link to comment

Ako je pobeda u Melburnu srecno pala u krilo Sebu, za ovu se muski izborio. I sto je vaznije za sampionat, Ferrari je delovao mocno ceo vikend, mozda na kraju i budemo imali dvoboj za titulu. Toto smatra da su tu negde po snazi, ko ce imati prednost varirace od staze do staze..

 

Honda, a i Gasly, se odlicno preporucuju Red Bullu. Potrosice vise motora od ostalih, ali im se na kraju moze isplatiti.  I Sauber prijatno iznenadio, bice dobre borbe i u midpacku.

 

Napeto je bilo u Bahreinu, prava prvenstvena™ trka. Jedva cekam Kinu..

Link to comment

I ja isto, baš sam nešto nahajpovan na početku ove sezone. Milion malih takmičenja u okviru šampionata.

 

Nisam fan RB, ali šteta zbog Dani Rika, deluje da su RB bili vraški brzi ovde, za podijum svakako, možda i nešto više. A i poskočio sam kad je mladi napuvanko prestigao starijeg napuvanka, šteta antiklimaksa dve sekunde kasnije, mogla je biti spektakularna trka njih dvojice do kraja.

 

Za sada mi je fabrički Renault najveće razočaranje, očekivao sam da će biti bliže trojcu na vrhu. Ovaj napredak TR za dve nedelje mi je jedan od najčudesnijih ikad, čak je i Sauber konkurentan. Jedino Williamsu nema spasa :(

Edited by Ivo Petović
Link to comment
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...