Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

8 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Ne mogu da nađem.

 

btw, odlazak Rozberga 2016.g. je bio baš veliki gubitak za F1. Jedan od najpotcenjenijih vozača, za 4 godine imao je 29-35 polove protiv Hamiltona (Botas 12-30). Da je ostao, 2017-2018 sa jakim Ferarijem bi bila baš ludilo...da ne govorim da bi čak i ova godina bila interesantna.

 

 

Ja sam to ovde pisao, odgovor je jasan, sto nije ostao (slazem se, samo mi je zao sto nije), Luis ce oboriti sve rekorde, ali ostace zabelezeno da je izgubio od timskog kolege.

Link to comment
8 minutes ago, burekdzija said:

Ric je obisao Landa samo zato sto ga je Sainz kocio, a Lando nije imao dozvolu da ga obidje, iako je bio brzi. Trazio je nekoliko puta od tima da Sainz ubrza jer mu je Ric bio jako blizu, ali se nista nije desilo, verovatno jer je Sainz vec imao problema sa gumama.

 

Brži je bio Renault od Mclarena danas, sam Lando je rekao da je iznenađen kakav su tempo imali. Rik je izgubio poziciju kad je bzvz pokušao da obiđe Sainza, pa ga je Lando sačekao u sledećoj krivini. Volim Rika, ali ume on tako da zabaulja...biće zanimljivo videti Alonsa u svim ovim bliskim susretima sa Maccom, Aston Martinom, Ferarijem...:)

 

Doduše, stvarno mi deluje da je Lando brži od Sainza, ne samo u kvalama (bio je brži i prošle godine), već i u trci. Ne znam koja je Ferarijeva  logika sa Sainzem.

Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

Meni je najfascinantnija razlika između Leklera i Vetela...ajde Max i Albon, to je očekivano, ali Vetel je 4-struki svetski prvak jbt.

 

Enstone tradicionalno najlakši sa gumama, još od rane Alonsove ere...najzad pravi rezultat za Renault.

 

Da, ali počev od Šumahera te titule više pripadaju bolidima u kojima su sedeli nego vozačima, tako je bilo sa Vetelom u RB i sada sa Hamiltonom u Mercedesu... I pritom su još u svom timu imali kolegu koji je radio za njih i nije smeo da se trka protiv njih.... 

Link to comment

Rozberg je bio car još onda kad je Šumija izuvao stalno dok su terali onu staru lošu mečku. 

Navijao sam za njega uvek protiv Hamiltona, kad god sam gledao highlights sa trka i iz njihovih duela, uvek su komentatori vikali da je peder, a siroti Hamillton bući bući. Đoković sindrom. 

Link to comment
26 minutes ago, Nesh said:

 

Ja sam to ovde pisao, odgovor je jasan, sto nije ostao (slazem se, samo mi je zao sto nije), Luis ce oboriti sve rekorde, ali ostace zabelezeno da je izgubio od timskog kolege.

 

I Sumaher je gubio od timskog kolege, tri puta.

Link to comment
34 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Brži je bio Renault od Mclarena danas, sam Lando je rekao da je iznenađen kakav su tempo imali. Rik je izgubio poziciju kad je bzvz pokušao da obiđe Sainza, pa ga je Lando sačekao u sledećoj krivini. Volim Rika, ali ume on tako da zabaulja...biće zanimljivo videti Alonsa u svim ovim bliskim susretima sa Maccom, Aston Martinom, Ferarijem...:)

 

Doduše, stvarno mi deluje da je Lando brži od Sainza, ne samo u kvalama (bio je brži i prošle godine), već i u trci. Ne znam koja je Ferarijeva  logika sa Sainzem.

 

Ne kazem da je Reno bio spor, samo ne verujem da bi Ric imao vremena do kraja trke da obidje Landa da je ovaj bio ispred Sainza, koji ga je kocio.

 

Ni meni nije jasna logika sa Sainzom, ali nek se on zakopa u gadni Ferari, a Lando nek vrati Mclaren gde mu je mesto i sve ok.

Link to comment
20 minutes ago, assignment said:

 

Misliš na tri trke, ili ono pri povratku Mercedesa u F1? :huh:


Tehnicki, 4x. Jednom Irvine, ali to ne znam da li racunati, posto je Sumi '99 propustio pola sezone jer je slomio nogu u Silverstonu. Rozberg ga je u sve 3 sezone kad su vozili Mercedes nadmasio i u kvalifikacijama i u trkama. Tad sam ga zgotivio, pre toga dok je vozio Vilijams sam mislio da je tatin sin. 

Link to comment
27 minutes ago, Radoye said:

 

I Sumaher je gubio od timskog kolege, tri puta.

 

Rozberga? :D

 

Rozberg- Hamilton je bilo ozbiljno trkanje...ovo sa Botasom je smešno.

 

Link to comment
25 minutes ago, assignment said:

 

Misliš na tri trke, ili ono pri povratku Mercedesa u F1? :huh:


Tri komplet sezone.
 

2 minutes ago, Plajvi said:


Tehnicki, 4x. Jednom Irvine, ali to ne znam da li racunati, posto je Sumi '99 propustio pola sezone jer je slomio nogu u Silverstonu. Rozberg ga je u sve 3 sezone kad su vozili Mercedes nadmasio i u kvalifikacijama i u trkama. Tad sam ga zgotivio, pre toga dok je vozio Vilijams sam mislio da je tatin sin. 


Da, tehnicki cetiri ali jebiga za tu jednu godinu ima opravdanje.
 

2 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Rozberga? :D

 

Rozberg- Hamilton je bilo ozbiljno trkanje...ovo sa Botasom je smešno.

 


Rozberg ozbiljno istice kandidaturu za GOAT, pobedio dva statisticki najuspesnija F1 vozaca u istoj opremi! :lolol:


 

Link to comment

I jos Vettel u Red Bullu sa Maxom.

 

Salu na stranu, dosta je bilo matorana, nek daju Maxu, Leclercu, Landu itd konkurentne bolide pa da se trkaju, a Ham i co. u zasluzenu penziju.

Link to comment

Hamilton protiv Maksa u istom bolidu je jedina kombinacija trenutno u F1 gde se ne bih kladio na Hamiltona. Mozda jos neko od balavurdije - Lekler, Noris, Rasel ili mooooozda jos i Rikardo i Sains bi mogli da mu prave probleme k'o Rozberg onomad. Ali jedino Maks od danasnje garniture ima kapacitet da ga ono bas izuje. Ali i za to bi trebalo da Hamiltom bude bas kurate srece a Maksu da se sve poklopi

Edited by Radoye
Link to comment
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...