Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

I mene zanima ovo za Mercedes, s obzirom da je dvogodišmnji ugovor sa Renoom u pitanju. Pretpostavljam da ima neka klauzula za prelazak u Merc nakon prve godine. Posle toga Ocon svakako neće propustiti priliku da predje u Merc ako mu se ukaže prilika pa sve i da nije njihov zvanično. Opet, ako ga ne uzmu u naredne 2 godine onda nikad ni neće.

Hulk ima otvorenu ponudu Haasa, kapiram da se nada nekoj ponudi Red Bulla ali nešto mi to ne deluje realno... 

 

Bottas besmrtni...ili epizoda neće Luis da se cima sa konkurentnim kolegom.

Link to comment

Merdza je ostavila tviter poruku " Look after him for us, guys ❤ ", ali koliko cujem na kraju sezone Ocon vise nije nikakvim ugovorom vezan za njih. Sto je dobro. Da su u Mercedesu zeleli da ga potpisu, to bi ucinili. Sada se vrata potencijalno otvaraju za Georga Russella..

 

In other news, ako Haas potpise Hulka, Steinera i sledece sezone ceka velika glavobolja sa svojim vozacima

spacer.png

Link to comment

Realno, Hamilton juri sve moguce rekorde i oborice ih, tako da Mercedesu, bar se meni tako cini, u doglednoj hamiltonskoj buducnosti ne treba vise od Bottasa ili nekog slicnog smetala za ostale.

Kratkorocno, formula 1 mogla bi biti zanimljiva samo kad bi Max presao u Merdzu. To se, naravno, nece desiti. Gledacemo Luisa kao i Markeza i nadati se ponekoj zanimljivoj trci. Malo li je? :dry:

Link to comment
I juče jw bilo tako na treninzima

Bilo je vec takvih situacija na treningu i onda dodje Q i ne samo da ne bude Ferrari ispred nego ovi njih odvale.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...