Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

1 minute ago, ducca said:

Meni je kod starta delovalo da je zajebo kod menjača stepene prenosa ili je sam menjač zaštucao. Mada je uglavnom previše rezervisan na startu i obazriv, to sad znaju i ostali u fazonu Ricc će da pogazi kočnicu i izbegne sranje i onda ga seku kako ko stigne.

 

Ovo se i meni ucinilo. Sam start je bio dobar (generalno Renoi odlicno krecu), ulaz u krivinu je bio los.

Link to comment

Hm, ovo bi mogao biti jedini razlog zašto se još čeka na odluku.

 

btw, Renaultu u race trimu ipak još uvek fali konja u odnosu na Ferari. Ironično, izgleda da je Viri ispeglao quali trim, ali sada u trci nedostaje (verovatno mora da se šredi gorivo).

 

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Ivo Petović said:

Naravno, govnjivi F1, koji kažnjava trkanje.

 

Nadam se da vas niko više neće gledati idioti.

 

 

 

Za prvi slučaj, sa Norrisom, još se i može diskutovati, ali za izlazak sa staze prilikom obilaženja Kimija, nema opravdanja, to je klasično kršenje pravila, ničim izazvano osim usijanom glavom Rikovom. 

Uradio sve kontra Rule Book-a.

 

Link to comment
4 minutes ago, Pegin said:

Za prvi slučaj, sa Norrisom, još se i može diskutovati, ali za izlazak sa staze prilikom obilaženja Kimija, nema opravdanja, to je klasično kršenje pravila, ničim izazvano osim usijanom glavom Rikovom. 

Uradio sve kontra Rule Book-a.

 

 

Za prvi slučaj i govorim. Mislim, mora se gledati kontekst ovde..Ricciardo se kažnjava zato što je pokušao preticanje, kazna je takva da jebeni mentol Gasli ulazi u poen umesto njega. To je sramota na svim nivoima.

 

F1 je pre svega trkanje, pa onda sve ostalo. Ljudi, korporativni ljudi, su to izgleda zaboravili. Nije ni čudo što je F1 bolje izgledao bez ovolikih korporacija u njemu. Ili, što je jedan uvaženi trkač odavno rekao: If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver". A uvek ispadne da se ti trkači (a ostalo ih je 2 ili 3 na gridu), kažnjavaju.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Što bi rekao Homer Simpson: Kids, you tried and failed miserably..the lesson is - never try.

 

I posle, zašto nema preticanja.

 

Nadam se meteoru.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...